Fish! Chwyciło! Jak polubić swoją pracę i porwać za sobą inn

Wydawnictwo: StudioEMKA
7 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Odpowiadając na najbardziej palące kwestie związane z dzisiejszym rynkiem pracy (takie jak spowolnienie tempa rozwoju gospodarczego i redukcja pracowników), mające odniesienie do wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, opowieść ta oferuje czytelnikom przesłanie łatwe do zrozumienia i natychmiastowego przyswojenia, będąc zarazem znakomitą lekcją wiedzy o przedsiębiorczości.

Marshmallow | 2016-12-23

Nowa wersja Fish! została wzbogacona o ciekawe historie i dodatkowe materiały, które pomagają w zrozumieniu i zastosowaniu porad przedstawionych przez autorów. Książka jest opowieścią o tym, jak odnaleźć w pracy zadowolenie, a w życiu osobistym harmonię.

Mariusz | 2017-01-15
Na półkach: Legimi, Przeczytane