Karmienie piersią. Poradnictwo i promocja

Wydawnictwo: MedPharm Polska
poradniki

Karmienie piersią a najlepsze dla matki i dziecka. Naturalne, praktyczne, oczywiste, każda kobieta możekarmić, czyż niea Doświadczenie pokazuje jednak, że mogąpojawiać się najróżniejsze problemy. Po czasie intensywnejopieki w trakcie ciąży, w okresie karmienia matki częstozostają same ze swoimi pytaniami. Równocześnie karmieniepiersią jest idealne dla matki i dziecka. A poza tym:dobrze poinformowana matka dłużej karmi swoje dzieckopiersią!Książka przeznaczona jest dla fachowców a lekarzy,położnych, konsultantek laktacyjnych, aptekarzy.Poradnik dotyczy następujących problemów:a karmienie piersią: wspieranie od samego początkua problemy z karmieniem: rozpoznawanie i pokonywanieproblemówa środki pomocnicze: poprawnie zastosowanewspomagają matkę i dzieckoa choroby: co robić, kiedy jednak potrzebne jestlekarstwoa

Paulina | 2016-02-29
Przeczytana: 29 lutego 2016