Anielskie słowa

Tłumaczenie: Karolina Bochenek
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Angel words
978-83-7377-490-2
anioły, religia, ezoteryka, new age, słowa
Scarlett

Czy to możliwe, że przez Twoje słowa przemawiają anioły? Specjalistka od niebiańskich istot, autorka znana z wielu bestsellerów, tym razem, wraz z synem, napisała książkę w duchu prac Masaru Emoto. Podczas nagrywania audycji radiowej zauważyli, że gdy wypowiadają pozytywne słowo to graficzny wykres komputerowy zwiększa się, a przy negatywnym – zmniejsza. Zaś diagram słowa anioł układa się w anielskie skrzydła.

Ta książka dostarcza wizualnych dowodów na to, że pełne miłości wyrażenia mają ogromny, pozytywny wpływ na rzeczywistość, a także na Ciebie i Twoje życie. Teraz zrozumiesz, że to co mówisz ma dużą energię i moc realizowania marzeń i przekonasz się, że negatywne wyrazy mają niskie wibracje, przez co przyciągają złe doświadczenia.

Jeżeli chcesz poprawić jakość życia, zacznij używać odpowiednich słów, które niczym anielscy opiekunowie, wzniosą Cię ku nowym horyzontom. Wystarczy, że będziesz wykorzystywać pozytywne wyrażenia, a doświadczysz szybkich i znaczących zmian w życiu. Z każdym wypowiadanym słowem posyłasz światu strumień energii. Od Ciebie zależy jaka ona będzie!

źródło opisu: http://www.talizman.pl/anielskie-sowa-p-6890.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/anielskie-sowa-p-6890.html

książek: 1993
skarbka78 | 2016-01-29
Na półkach: Przeczytane, Zagraniczne, 2016
Przeczytana: 29 stycznia 2016

Według autorów każda relacja z drugim człowiekiem ma swój duchowy cel. Komunikacja jest podstawą większości relacji a kierowane do innych słowa wpływają na jakość interakcji. Używając życzliwych i pełnych miłości słów, będziemy doznawali życzliwych i pełnych miłości kontaktów z ludźmi. Na poparcie tego twierdzenia podręcznik zawiera mnóstwo wykresów dźwiękowych różnych pozytywnych i negatywnych wyrażeń.

Anna | 2015-09-16
Przeczytana: 16 września 2015

Piękna mała książeczka, dla koneserów tematów anielskich. Słowa, jako sprawstwo wszystkiego. Dbajmy o ich jakość, bo to one ciałami się stają :)

Antagonista Esklaważu | 2017-09-02
Agnieszka | 2015-10-21