Moc kryształów i kamieni na co dzień

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

W książce znajdziesz wiele rytuałów miłosnych, oczyszczających organizm, przyciągających szczęście i bogactwo wykonanych z naturalnych kryształów i kamieni.

książek: 2012
Shetani | 2012-10-20
Przeczytana: 09 października 2012

Natura od zawsze potrafiła tworzyć rzeczy niesamowite i piękne – chociażby kamienie szlachetne czy kryształy. Już od dawien dawna krążą słuchy o ich magicznych czy też uzdrawiających zdolnościach. Stanowiły jednak także piękne ozdoby, nie tylko jako biżuteria, ale także jako posągi i figurki. Świadczyły o bogactwie i władzy. Dawniej wierzono, że są przedmiotami magicznymi, a i do dzisiaj znajdą się osoby, które w to wierzą. Jeśli się do nich zaliczacie – sięgnijcie po książkę Mirosława Winczewskiego „Moc kryształów i kamieni na co dzień”.
Kryształy i kamienie szlachetne pociągają mnie już od dobrych paru lat, właściwie sama nie pamiętam, kiedy dokładnie się to zaczęło. Chyba zawsze je uwielbiałam – jako dziecko uwielbiałam na nie patrzeć i po prostu mieć. Dzisiaj wiem, że jest w nich coś znacznie więcej. Dlatego coraz częściej sięgam po książki, które pomogą mi lepiej poznać ich właściwości i wykorzystać możliwości, które ze sobą niosą.
Książka ta jest zdecydowanie znakomitym...

książek: 2074
melania35 | 2011-06-29