Moc amuletów i talizmanów na co dzień

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
9788373771970
amulety, talizmany

Dobrze wykonane i prawidłowo dobrane talizmany czy amulety, od wieków, przynoszą szczęście, poprawiają zdrowie, pomagają w znalezieniu pracy, życiowego partnera, wykluczają zło czy pecha z naszego życia.

Natula | 2012-02-15
Przeczytana: 12 stycznia 2012

Amulety i talizmany to często niewielkich rozmiarów przedmioty wykonane z takich materiałów jak: metale, minerały, kamienie a nawet zioła. Talizmany miały za zadanie ochraniać właściciela przed złem, zaś amulety przynosiły szczęście. W obydwu przypadkach, nadawana im moc opierała się na astrologii, symbolice, literach i liczbach. Z dawien dawna tego typu przedmioty wykonywał kapłan lub szaman. Obecnie dość trudno znaleźć człowieka z odpowiednią charyzmą i przygotowaniem, poza tym najpewniejszą metodą na zdobycie właściwego dla siebie talizmanu czy amuletu jest własnoręczne jego wykonanie.

Talizman nie musi być drogi, piękny czy egzotyczny – on musi po prostu działać...

Autor podręcznika „Moc amuletów i talizmanów na co dzień” Mirosław Winczewski, metodycznie i w bardzo przejrzysty sposób prowadzi czytelnika przez meandry powstawania magicznego przedmiotu. Podróż zaczynamy od poznania tworzyw z których możemy zrobić swój talizman czy amulet. Brawa dla autora za bardzo dokładną...

Venezia | 2014-03-12
Przeczytana: 05 października 2012

Wspaniała książka. Wszystko czego chcecie się dowiedzieć o amuletach i talizmanach jest tu zawarte ;)

książek: 2074
melania35 | 2011-06-29