Brian Tracy i Doskonałe zarządzanie czasem

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

&„,Mistrzowskie wykonanie czegoś, czego w ogóle nie trzeba było wykonać, jest ni mniej, ni więcej, tylko marnotrawstwem czasu&”,Najwyższy czas zostać władcą swoich dniBoleśnie odczuwasz nieubłagany bieg minut? Zastanawiasz się, jak wiele szczytów czeka na zdobycie, jeśli tylko znajdziesz na to trochę czasu? Myślisz, że dane Ci było spróbować już wszystkiego? Poświęć chwilę na inspirujące spotkanie z Brianem Tracym i zyskaj zupełnie nowe spojrzenie na zarządzanie czasem. Od tego momentu każdej sekundy, każdego miesiąca i każdego roku będziesz doświadczać w pełni. Odzyskaj swoje życie i wypełnij je sukcesem, bogactwem, miłością i spełnieniem.Złote myśli odmieniające każdy dzień.Orzeźwiające krople natchnienia.Zastrzyki siły i zapału.Mała książka o wielkiej motywacji.

Rina | 2014-10-31
Przeczytana: 30 października 2014

Rewelacyjna książka dla osoby która chciałaby zacząć zarządzać lepiej swoim czasem..polecam dla osób zabieganych i zagubionych w rzeczywistości.Mi pomogła!

Drwal | 2014-12-22
Na półkach: Pieniądze, Przeczytane

Książka przeczytana, wnioski wyciągnięte. Pytanie brzmi, czy zrobiłeś Czytelniku coś poza odłożeniem książki na półkę? :)

p.babula@vp.pl | 2016-11-13
DeutscheCabana | 2016-10-23