Myśli rogate. Czyli pracować nad myślą i ująć ją w słowo

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Główne motywy moich artykułów to miłość do drugiego człowieka, motywacja życia, sposoby postępowania i działania w życiu. Mam nadzieję, że przedstawiana czytelnikowi książka przyniesie pożytek duchowy i da choć w części nowe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość.

Nil_Due_Nil_Un | 2016-03-26

Łał, jestem pierwsza :D W związku z tym, pozwolę sobie odrobinę się rozpisać. Wbrew temu co sugeruje tytuł, nie jest to zbiór zasad typu jak się ładnie wysławiać, albo jak składnie pisać itd. ale to po prostu zbiór przemyśleń autora na bardzo różne tematy. Głównie te związane z moralnością, rodziną i religią. Ogólne wrażenie jakie odniosłam jest jak najbardziej pozytywne. Wyłowiłam wiele perełek - złotych myśli, które na pewno na bardzo długo ze mną zostaną. Kilka razy byłam pod ogromnym wrażeniem przekazywanych treści. Ale w miarę jak czytałam, tak mniej więcej od połowy, mój entuzjazm coraz bardziej stygł. Pierwszym powodem było kilkanaście rozdziałów dotyczących prywatnego życia autora - podróży jakie odbył, opisów miejsc i subiektywnych wrażeń (książka jest podzielona na masę co najwyżej 2-3 stronnych "rozdzialików", więc to nie tak dużo ale jednak...). No i nie chciałabym być nie miła ale kogo to obchodzi? xD Te fragmenty są po prostu nieciekawe. Drugi powód to lekka...

Na półkach