zdrowa skóra. Rady dla każdego

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
poradniki

Pierwsze oznaki starzenia pojawiają się w skórze około 25. roku życia. Wtedy następuje zwolnienie procesu przemiany materii i regeneracji komórek naskórka. Pojawiają się też pierwsze zmarszczki. Skóra każdego człowieka od narodzin aż do późnej starości podlega nieustającym zmianom. Na jej jakość wpływają nie tylko czynniki wewnętrzne, ale również fizyczny i psychiczny ogólny stan każdego osobnika. Poznanie jej budowy, funkcji i zastosowanie tej wiedzy w praktyce kosmetycznej pielęgnacji, pozwoli nam uniknąć najczęstszych błędów i pozostawić ją długo młodą i sprężystą.

Zbir | 2015-04-13
Ela | 2014-01-03