Królewna Śnieżka

Tłumaczenie: Tomasz Śpiewak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Otwórz mnie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wilga
dla dzieci, bajki, baśnie, legendy
Marta

Inne wydania

Lustro, lustro, powiedz przecie, kto najpiękniejszy jest na świecie? Och, chyba lepiej by było, gdyby zła królowa nigdy nie otrzymała odpowiedzi na swoje pytanie... Oto klasyczna baśń w nowej odsłonie. Każda kolejna strona książki, pięknej jak album malarski wprowadza nas głębiej do świata Śnieżki. Dodatkowo jest tam mnóstwo zaskakująco ukrytych niespodzianek: obrotowe koło, otwierane...

Lustro, lustro, powiedz przecie,
kto najpiękniejszy jest na świecie?

Oto klasyczna baśń w nowej odsłonie. Każda kolejna strona książki, pięknej jak album malarski wprowadza nas głębiej do świata Śnieżki. Dodatkowo jest tam mnóstwo zaskakująco ukrytych niespodzianek: obrotowe koło, otwierane okienka, dzięki którym można poznać sekrety krasnoludków.

Na najwyższe uznanie zasługują wspaniałe ilustracje autorstwa chorwackiego rysownika Zdenko Basića.

źródło opisu: http://www.wilga.com.pl/krolewna-sniezka-3768.html

źródło okładki: http://www.wilga.com.pl/krolewna-sniezka-3768.html

kaskada | 2014-12-25
Przeczytana: grudzień 2014

Ślicznie wydana bajka o Królewnie Śnieżce z ruchomymi elementami i otwieranymi okienkami co sprawia ze historia jest jeszcze ciekawsza

Mała18 | 2013-04-25
Na półkach: Przeczytane, Z dzieciństwa
Przeczytana: 12 października 2004

,,Królewna śnieżka" to bajka dla dzieci. Opowiada o złej czarownicy, która chciała zabić Śnieżkę, bo była od niej ładniejsza. Polecam książkę dla wszystkich dzieci, szczególnie dziewczynek.

Estera | 2010-12-31

romantyczne