Jak Stella znajduje wymarzonego mężczyznę

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Literatura obyczajowa i kobieca". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prima
How Stella got her groove back
83-7186-046-3
dem___olka

Stella Payne ma czterdzieści dwa lata, jest atrakcyjna, zadbana, wykształcona, zajmuje wysokie stanowisko w banku, ma znakomitą sytuację finansową i własne BMW. Po rozwodzie z mężem samotnie wychowuje jedenastoletniego syna Quincy'ego. Nie ma czasu na miłość i kochanka, nawet nie odczuwa ich braku. Któregoś dnia podejmuje spontaniczną decyzję o krótkim wyjeździe na Jamajkę. Tam poznaje młodszego od siebie o dwadzieścia lat przystojnego i inteligentnego Winstona Shakespeare'a, który uczy się i pracuje. Zakochują się, przeżywają burzliwą przygodę miłosną. Stella zdaje sobie sprawę, że nadszedł punkt zwrotny w jej życiu. Jaką podejmie decyzję? Czy jej związek z Winstonem ma przyszłość?

źródło opisu: Prima, 1998

źródło okładki: zdjęcie autorskie