Rozgrywaj jak mężczyzna, zwyciężaj jak kobieta

Tłumaczenie: Anna Zagórna-Bartnik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Power". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Onepress
Play Like a Man, Win Like a Woman: What Men Know About Success that Women Need to Learn
978-83-246-1568-1
Iija

Regulamin testosteronem podszyty Rozpracuj męskie reguły gry Przestrzegaj zasad i osiągaj sukces Ani na chwilę nie przestawaj być kobietą To doskonała lektura dla wszystkich kobiet, które szukają przewodnika mogącego pokazać im, jak krok po kroku stać się tak bezwzględnymi -- i tak wpływowymi -- jak ich szefowie "USA Today" Bezwzględnie szczery poradnik Kiedy kupujesz nowy sprzęt RTV,...

Regulamin testosteronem podszyty
Rozpracuj męskie reguły gry
Przestrzegaj zasad i osiągaj sukces
Ani na chwilę nie przestawaj być kobietą
"USA Today"
Bezwzględnie szczery poradnik

Kiedy kupujesz nowy sprzęt RTV, dostajesz wielostronicową instrukcję i to w kilku językach -- chodzi o to, by wyjaśnić Ci, co masz robić, a czego unikać w trakcie eksploatacji oraz obsługi. Tymczasem gdy rozpoczynasz swoją karierę zawodową i podpisujesz umowę o pracę, nikt nie kwapi się, by wręczyć Ci stosowny kodeks. Wkraczasz w świat, którym rządzi testosteron, i nie zostajesz poinstruowana, jak wymieść konkurencję, wykorzystać najlepiej swoje możliwości i dostać się na sam szczyt. Czyli tam, gdzie Twoje miejsce.
Stop! Koniec z nieczystymi zagraniami. Już nie musisz improwizować, starając się przyswoić sobie zasady biznesu stworzone przez mężczyzn. Oto Twój nowy i jedynie słuszny regulamin pracy. Poznaj reguły gry i dostosuj je do własnego, kobiecego stylu. Zacznij wreszcie umacniać swoją pozycję zawodową. Bądź profesjonalna w każdym calu i nie daj się wodzić za nos. Przestrzegaj zasad, a kiedy zajdzie taka potrzeba -- fauluj bez pardonu. Zostań supermenką świata biznesu.
Głośno wyrażaj swoje zdanie i mów o swoich talentach.
Nie pozwól, by zrzucano na Ciebie cudze obowiązki.
Bądź zawsze zadbana i prezentuj nienaganne maniery.
Sprawdź, jak odmiennie widzą świat mężczyźni i kobiety.
Bądź sobą i nie przestawaj być kobieca.
Poznaj WSZYSTKIE reguły i podbijaj świat!

źródło opisu: Onepress 2009

źródło okładki: http://onepress.pl/ksiazki/rozgrywaj-jak-mezczyzna...»

remember | 2014-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2014

Obowiązkowa lektura dla każdej kobiety! Zarówno dla rozpoczynającej swoją karierę zawodową, jak i dla tej, której rynek pracy nie jest obcy. Wiele uniwersalnych prawd, które z łatwością można przełożyć na polskie realia i za to ogromny plus. Książka dodaje przysłowiowego kopa w tyłek i motywuje do zmian, aby stać się skuteczną i cenioną w branży kobietą. Polecam ;)

Karelova | 2014-10-20
Przeczytana: 2014 rok

Rewelacyjna książka, rewelacyjna autorka. Szkoda, że napisała tylko jedną książkę.

niqa | 2014-11-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014