Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Weltbild
rodzina, album, scrapbooking
poradniki
Anita

Czy znasz już scrapbooking – sztukę tworzenia albumów na zdjęcia, inspirowaną starymi fotografiami i tradycjami? Za pomocą prostych technik oraz łatwo dostępnych ozdób przygotujesz wyjątkową rodzinną pamiątkę, która połączy wszystkie pokolenia. Rady autorki prowadzą Cię przez kolejne etapy tworzenia albumu: • od doboru fotografii i ich układu • przez szybkie techniki postarzania papieru • po...

• od doboru fotografii i ich układu
• przez szybkie techniki postarzania papieru
• po samodzielne tworzenie misternych dekoracji
Są tu także pomysły na wykonanie pięknych, stylizowanych drzew genealogicznych, wykresów i makiet.

źródło opisu: weltbild.pl

Bastet | 2012-11-15