Miłość, flirt i inne zdarzenia losowe

Tłumaczenie: Małgorzata Kaczarowska
Wydawnictwo: Jaguar
Endless Summer, The Boy Next Door
beaciaa9

Faceci z reguły niedowidzą, ale najlepsi kumple bywają kompletnie ślepi! Lori od lat spędza wakacje tak samo. Pracuje w Vader Marina wraz z bratem i trzema chłopakami z okolicy: Cameronem, Seanem i Adamem. Lori to dziewczyna-kumpel, mogłyby jej wyrosnąć piersi o rozmiarze arbuzów, a starzy znajomi i tak nie zwróciliby uwagi. Problem w tym, że Lori podkochuje się w Seanie i doskonale wie, że...

Faceci z reguły niedowidzą, ale najlepsi kumple bywają kompletnie ślepi!

Lori od lat spędza wakacje tak samo. Pracuje w Vader Marina wraz z bratem i trzema chłopakami z okolicy: Cameronem, Seanem i Adamem. Lori to dziewczyna-kumpel, mogłyby jej wyrosnąć piersi o rozmiarze arbuzów, a starzy znajomi i tak nie zwróciliby uwagi. Problem w tym, że Lori podkochuje się w Seanie i doskonale wie, że jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce, ten nigdy w życiu nie zobaczy w niej kobiety.

Pomysł jest genialny w swej prostocie. Lori i Adam, będą udawać parę, a wtedy na pewno Sean przejrzy na oczy! W teorii wszystko wygląda znakomicie, a początki są obiecujące... Plan działa bez zastrzeżeń do momentu, w którym przestaje działać w ogóle. A potem... A potem wszyscy mają sporo kłopotów.

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl/book.php?sr=milosc-or...(?)

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/book.php?sr=milosc-or...»

Paulina | 2018-08-26
Na półkach: Przeczytane, 2018, Czytnik
Przeczytana: 26 sierpnia 2018

Pod koniec książka ciągnęła się niemiłosiernie i nie mogłam doczekać się końca. Zachowanie bohaterów zmienia się jak w kalejdoskopie i w jednej minucie przechodzą przez pięć różnych stanów, co bywa denerwujące. Autorka przesadziła z wiekiem bohaterów i opisywała 18-19 latków, a nie 16 latków. Jennifer Echols chciała osiągnąć efekt "Romeo i Julia", niestety z marnym skutkiem.

Julla03 | 2018-08-12

Książka luźna, idealna dla młodzieży wkraczających w “nastoletnie” życie. Każdy rozdział pisany z perspektywy innej osoby. Miło się czytało, ale najbardziej podobał mi się początek oraz koniec środek troszeczkę mi się ciągnął, ale książka sama w sobie bardzo fajna oraz odpowiednia na wakacje.

Miriada | 2018-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2018

Pierwsza połowa książki była zabawna, lekka, przyjemna i szybko się ją czytało. Natomiast druga część strasznie mi się dłużyła, a sama historia zaczęła robić się denerwująca.

jola79 | 2018-03-10

książka nawet ciekawa, fanie napisana tylko szkoda że oni mają 16 lat

natalka1745 | 2018-03-09
Na półkach: Przeczytane, E book
Przeczytana: 09 marca 2018

Chyba nie do końca rozumiem cała tą rywalizację między braćmi. No i ta sąsiadka... taka nie do końca zdecydowana czego chce. Zależy jak rano wstanie. Książka taka sobie. Do przeczytania i zapomnienia

Vagabunda | 2017-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2017

Nie mogłam się oderwać ajajaj! Może dlatego że zawsze podobali mi się chłopcy z lekkim ADHD. :P Książka cudowna. Idealna na wakacje. :)

Kalew | 2017-06-13

Pierwsza połowa świetna! Druga połowa pisana na siłę. Ta powieść miałaby u mnie 10 gwiazdek, gdyby była o połowę krótsza. Naprawdę bardzo mnie wciągnęła i na pierwszej części mogłabym poprzestać czytanie z uczuciem zadowolenia. A tak, było coraz gorzej i gorzej. Szkoda, bo chciałam zaliczyć tę powieść do ulubionych, a przez te dwieście stron napisanych nie wiem po co, uznaję ją po prostu za udaną książkę.

Inez | 2017-06-08

Lori ma szesnaście lat i od bardzo długiego czasu podkochuje się w pewnym chłopaku, którego ojcem jest jej sąsiad i pracodawca. Sean niestety nie zwraca na nią uwagi, interesują go zupełnie inne dziewczyny, niż typ „chłopczycy”, który Lori prezentuje. Nastolatka wpada na znakomity jej zdaniem pomysł - wraz z bratem Seana, Adamem, będą udawać, że są parą, aby wzbudzić w Seanie zazdrość - sęk jednak w tym, że nie wszystko idzie po jej myśli, a uczucia to bardziej skomplikowana rzecz, niż dziewczynie mogłoby się wydawać.
Chciałabym z góry zaznaczyć, że pomimo kilku uwag, jestem z tej książki naprawdę zadowolona i z przyjemnością mogę polecić tę powieść osobom, które oczekują lekkiej, zabawnej i naprawdę romantycznej komedii. Jej ciepły, przyjemny i wakacyjny klimat na pewno umili czas tym czytelnikom, którzy właśnie takiej powieści teraz oczekują - powieści, która wpędzi ich w pozytywny nastrój, delikatnie może nawet „odmóżdży”, jednak zdecydowanie nie w ten negatywny sposób. „Miłość,...

Katarina | 2017-05-04
Przeczytana: maj 2017

Książka "Miłość,flirt i inne zdarzenia losowe" nie jest moją pierwszą książką tej autorki,więc mniej więcej wiedziałam czego się spodziewać.A jednak zostałam zaskoczona. Napiszę tak:szału nie ma.
Główną bohaterką jest nastoletnia Lori. Lori kocha się w swoim sąsiedzie,jednym z trzech braci Vaderów-Sean'ie. W książkach dla nastolatek to normalne. Normalne jest również to,że główne bohaterki za wszelką cenę chcą zdobyć swoje miłości. Tak samo jest z Lori. Tyle tylko,że Lori ma dziwne pomysły,które w dalszej części książki są irytujące.
Jeden z jej "genialnych"planów obejmuje również najmłodszego z Vaderów-Adama. Te plany tak się gmatwają,że Lori zakochuje się w Adamie. I z wzajemnością.
Pomysł na książę nie byłby zły,gdyby autorka za bardzo nie mieszała. Przeważnie chodzi tu o stosunki między Adamem a Lori. To jak się zachowują (sami nie wiedzą czego tak naprawdę chcą),ten głupi szlaban (serio? Rodzice aż tak robią? Bez przesady.),no i po raz kolejny chore pomysły głównej...