Okładka książki Atrakcyjność której nie sposób się oprzeć. Tajemnice osobistego magnetyzmu

Atrakcyjność której nie sposób się oprzeć. Tajemnice osobistego magnetyzmu

Autor:
wydawnictwo
Egmont
poradniki
typ
papier
6,33 (3 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Dowiedz się, jak:sprawić, że nieznajomy(-ma) od razu się w Tobie zakocha!komunikować się na poziomie podświadomości;zrobić piorunujące pierwsze wrażenie, stosując mowę ciała;rozpoznać, co mówią oczy partnera!sprawiać wrażenie swobodnych, nawet kiedy jesteśmy czymś skrępowani!mówić z pewnością siebie, kiedy się czymś denerwujesz;zastosować określone słowa i frazy by skutecznie wpłynąć na innych tu i teraz!sprawić, że coś zaiskrzy między Tobą a wybraną przez Ciebie osobą..

Gdzie kupić?

Opinie czytelników
hienka7 | 2013-11-25
Na półkach: 2013, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 25 listopada 2013

Książka jak można by przypuszczać z tytułu i okładki nie jest tylko o naszym wyglądzie i jak go polepszyć, aby sprawiać wrażenie bardziej atrakcyjnej lecz także o naszym zachowaniu czy sposobie wysławiania się. Rady są raczej znane wszystkim, ale ogólnie można przeczytać, żeby sobie coś przypomnieć czy uzmysłowić jakieś swoje zachowanie, które bywa niepożadane przez innych.

Agnieszka | 2013-03-01

62. rocznica
  • Jan Nowak-Jeziorański
    100. rocznica
    urodzin
    Włócząc się natknęliśmy się na ruiny wspaniałego rokokowego pałacyku. Pod nogami walały się porozrzucane w dramatycznych pozach resztki porozbijanych rzeźb, główek aniołków, pozostałości wspaniałych ornamentacji i stiuków, kawałki złoconych ram i kosztownych boazerii. Nagle chwytam samego siebie na... pokaż więcej
  • Joanna Jodełka
    41. rocznica
    urodzin
    Popękanej duszy nie zalepi się pozorami, nie udekoruje gadżetami jak choinki, żeby była kolorowa kolorami, żeby świeciła światełkami, żeby nie było widać, jak powoli zdycha w przyjemnej atmosferze.
  • Graham Greene
    110. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy uświadomił sobie ból, nieunikniony we wszystkich stosunkach między ludźmi – ból, który się cierpi, i ból, który się zadaje. Jacy jesteśmy głupi, że się boimy samotności.
  • Marc Spitz
    45. rocznica
  • John Ronald Reuel Tolkien
    41. rocznica
    śmierci
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.
  • Józef Wolski
    6. rocznica
  • Tom Clancy
    1. rocznica
    śmierci
    Mądry człowiek zna swoje miejsce. A odważny wykorzystuje nadarzające się okazje.
  • Marek Edelman
    5. rocznica
    śmierci
    Bo obojętność w pewnym momencie jest tym samym co morderstwo, zabójstwo. Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła.

Znajdź nas na Facebooku