Atrakcyjność której nie sposób się oprzeć. Tajemnice osobistego magnetyzmu

Wydawnictwo: Egmont Polska
poradniki

Dowiedz się, jak:sprawić, że nieznajomy(-ma) od razu się w Tobie zakocha!komunikować się na poziomie podświadomości;zrobić piorunujące pierwsze wrażenie, stosując mowę ciała;rozpoznać, co mówią oczy partnera!sprawiać wrażenie swobodnych, nawet kiedy jesteśmy czymś skrępowani!mówić z pewnością siebie, kiedy się czymś denerwujesz;zastosować określone słowa i frazy by skutecznie wpłynąć na innych tu i teraz!sprawić, że coś zaiskrzy między Tobą a wybraną przez Ciebie osobą..

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
hienka7 | 2013-11-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 25 listopada 2013

Książka jak można by przypuszczać z tytułu i okładki nie jest tylko o naszym wyglądzie i jak go polepszyć, aby sprawiać wrażenie bardziej atrakcyjnej lecz także o naszym zachowaniu czy sposobie wysławiania się. Rady są raczej znane wszystkim, ale ogólnie można przeczytać, żeby sobie coś przypomnieć czy uzmysłowić jakieś swoje zachowanie, które bywa niepożadane przez innych.

mefi | 2015-05-31
Agnieszka | 2013-03-01