Atrakcyjność której nie sposób się oprzeć. Tajemnice osobistego magnetyzmu

Okładka książki Atrakcyjność której nie sposób się oprzeć. Tajemnice osobistego magnetyzmu
Kevin HoganMary Lee Labay Wydawnictwo: Egmont Polska poradniki
poradniki
Egmont Polska
2003-01-01
2003-01-01

Okładka książki Sprzedawanie samego siebie. Nowa psychologia handlowania Kevin Hogan, William Horton
Ocena 6,0
Sprzedawanie s... Kevin Hogan, Willia...
Okładka książki Wrota do nieświadomości. Odkryj tajemnice autohipnozy Kevin Hogan, Mary Lee Labay
Ocena 5,0
Wrota do nieśw... Kevin Hogan, Mary L...

Czegoś tutaj zabrakło. Mimo, że książkę czyta się bardzo przyjemnie, nie dowiadujemy się raczej niczego nowego. Znajdziemy w niej ciekawe pytania dające do myślenia w kwestii wyboru przyszłego partnera, parę technik relaksacyjnych, przykłady błędnej i prawidłowej komunikacji z ludźmi. Podstawowe porady dotyczące atrakcyjności, tego jak postrzegają nas inni na podstawie naszego zachowania czy ubioru. O sile uśmiechu i pozytywnego nastawienia wie prawie każdy z nas - temu tematowi też poświęcona jest książka. Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej jeśli chodzi o tę tematykę, jednak polecam przeczytać dla przypomnienia sobie podstawowych, akceptowalnych czy nieakceptowalnych zachowań jak i tego jak nasza atrakcyjność wpływa na ludzi.

Książka jak można by przypuszczać z tytułu i okładki nie jest tylko o naszym wyglądzie i jak go polepszyć, aby sprawiać wrażenie bardziej atrakcyjnej lecz także o naszym zachowaniu czy sposobie wysławiania się. Rady są raczej znane wszystkim, ale ogólnie można przeczytać, żeby sobie coś przypomnieć czy uzmysłowić jakieś swoje zachowanie, które bywa niepożadane przez innych.

Dodaj cytat z książki Atrakcyjność której nie sposób się oprzeć. Tajemnice osobistego magnetyzmu