Robbie Williams. Anioły i Demony

Wydawnictwo: Kagra
Robbie Williams. Angels and Demons
83-87598-68-2
kisu

Jestem bogatszy, niż mi się to kiedykolwiek marzyło!'' - oświadczył Robbie Williams po podpisaniu największego kontraktu w całej historii muzyki brytyjskiej. A mimo to, będąc zagorzałym, jakże często napastowanym przez światowe media ekshibicjonistą, niechętnie pozwala sobie na ujawnianie swego prawdziwego człowieczeństwa. Anioły i Demony - praca oparta na wyłącznych wywiadach z najbliższymi...

Anioły i Demony - praca oparta na wyłącznych wywiadach z najbliższymi Robowi osobami, od jego byłych menadżerów i przyjaciółek, do przyjaciół i rodziny - opowiada o jego fenomenalnej podróży do szczytów sławy, dostarczając równocześnie wielu niepublikowanych wcześniej informacji o tej gwieździe popu.

Począwszy od jego młodości w Stoke-on-Tent, a skończywszy na międzynarodowej sławie w boysbandzie Take That, od chwil bliskich jego samounicestwienia i piosenki, która ''uratowała mu życie'', do jego nie pozbawionego kłopotów życia intymnego i chwil desperacji, przez wszystkie meandry życia aż do jego obecnej pozycji niekwestionowanego Króla Popu, Anioły i Demony to najbardziej gruntowny i wyważony portret tego ekscytująco nieprzewidywalnego showmana naszych czasów.

źródło opisu: http://www.kagra.com.pl/

źródło okładki: http://www.kagra.com.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!