Po obu końcach smyczy

Incognito

źródło okładki: http://www.egros.pol.pl/katalog.html#hobby

Charley | 2018-05-17
Przeczytana: 17 maja 2018

Fajny, prosto napisany krótki poradnik, z którym warto się zapoznać, szczególnie przed pierwszym świadomym zakupem czy adopcją psa. Pani Mrzewińska obala większość teorii, która utrzymuje się w świadomości społeczeństwa o psach i niestety nie służy polepszeniu ich dobrobytu.
W książce opisane mniej lub bardziej obszernie chyba wszystkie podstawy, które psiak i właściciel powinni znać, żeby dobrze im wspólnie żyło pod jednym dachem. Mimo tego, że poradnik jest króciutki, autorka nie zapomina wspomnieć, że każdy pies jest inny i szkolenie powinno być dostosowane do konkretnego osobnika. Warto mieć pod ręką, żeby w razie jakichkolwiek wątpliwości móc zajrzeć do lektury.

Bedata | 2013-02-18

W książeczkach Mrzewińskiej odnalazłam wszystko to, co w innych,zdecydowanie bardziej opasłych książkach (Ja albo mój pies, Zaklinacz psów). Cała wiedza w pigułce - napisane w sposób przystępny i bardzo mądry. To moje guru, jeśli chodzi o psy. Bardzo polecam wszystkim posiadaczom psów :)

Nanami | 2015-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2015

Krótki, przystępny poradnik dla każdej osoby myślącej o posiadaniu psa - obejmuje w pigułce wiedzę poczynając od tego czy w ogóle nadaje się na właściciela psa, przez wybór, wychowywanie szczeniaka, życie z psem na co dzień, savoir vivre, jak nawiązać więź z psem od szczenięcia, obalający podstawowe mity na temat psów - o ile świat byłby lepszy, gdyby każdy właściciel psa kierował się prostymi, jasnymi zasadami opisanymi w tej pozycji!

KingaPl | 2015-04-23

Jak dla mnie "must have" dla kazdego psiarza. Do kompletu polecam "Jak rozmawiac z psem" i "Psim zdaniem" tej samej autorki.
Swietnie napisane, cudownie latwe do zapamietania i nasycone cala masa waznymi informacjami o wychowaniu psa.

manna | 2018-11-30
Przeczytana: 24 listopada 2018