Jak rozmawiać z psem

Okładka książki Jak rozmawiać z psem
Zofia Mrzewińska Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Egros Seria: Hobby poradniki
poradniki
Hobby
Agencja Wydawnicza Egros
2015-01-01
2013-01-01
kynologia trening psa szkolenie psa

Jak dla mnie, autorka to autorytet w dziedzinie wiedzy o psach. Pisze w sposób zabawny, z humorem, a jednocześnie tak trafnie i rzeczowo. Książki Mrzewińskiej to stara dobra szkoła - jej rady docenia sie dopiero po latach pracy z psami.

Książka pokazuje jak krok po kroku nauczyć skutecznie podstawowych komend naszego czworonoga- mi pozwoliła również skorygować błędy, które w szkoleniu popełniałam.

Kupiłam tą książkę niechcący, więc jej nie ocenie. Książka ma ok 50 stron i przedstawia sposoby jak nauczyć psa stać, warować etc.

Rewelacyjna książka o psiej mowie, i komunikacji z psem.

Krótka i konkretna.

Rewelacyjna książka o psiej mowie, i komunikacji z psem.

Krótka i konkretna.

Nie doczytałam do końca. Autorka zdecydowanie potrafi stworzyć lepszą książkę niż ta. W sumie bardzo "sucha" i konkretna instrukcja obsługi psa, przy założeniu, że wszystko pójdzie dobrze pewnie zadziała.

Podstawy podstaw w szkoleniu: siad, stój, waruj, zostań itp. Oczekiwałam czegoś bardziej "zaawansowanego". Mrzewińska jest jednak znakomitą treserką i uczy przede wszystkim cierpliwości i pokory. Polecam.

Moj pies przesyla podziekowania Pani Mrzewinskiej, bo Pancia juz wiem jak rozmawiac trzeba z psem :-) Dobrze napisana, przejrzysta tresc zawierajaca caly wor istotnych wskazowek.

Dodaj cytat z książki Jak rozmawiać z psem