Zwykły niezwykły przyjaciel

Silvia Lupus
psy zwierzęta szkolenie
poradniki
psy zwierzęta szkolenie

Książka przyjemna , rewelacyjna od mojej ulubionej autorski na temat psów i nie tylko tak bardzo życiowo.

Kazdy właściciel psa powinien zapoznac sie z ta ksiazka. Niezwykle merytoryczna, powinna wyprzec z naszego rynku szkodliwy chłam typu "Okiem psa" Johna Fishera. Instrukcja obsługi psa, którą warto sobie przyswoić.

Świetna pozycja dla wszystkich miłośników psów. Jeśli posiadasz psa lub planujesz szczeniaka to koniecznie przeczytaj tą książkę. Autorka dzieli się swoją ogromną wiedzą o tym jak wychować i nawiązać więź z psem. Tłumaczy też psie zachowania których człowiek nie rozumie a także wytyka podstawowe błędy jakie popełniamy wychowując psa. Warto przeczytać.

to niezbędne abecadło dla wszystkich odpowiedzialnych właścicieli szczeniąt :-)
w jasny sposób autorka przedstawia cały tok postępowania z nowym domownikiem, wyjaśnia krok po kroku jak należy postępować oraz co równie istotne, jak unikać najczęstszych błędów w wychowaniu czworonoga, powołując się na różnorodną literaturę, a także własne olbrzymie doświadczenie,

polecam...

Zapraszam.

Kolejna przeczytana książka Zofii Mrzewińskiej. Taka sama, jak poprzednie, ale chyba najlepsza ze wszystkich. Trochę więcej tekstu, chociaż i tak sama książeczka jest bardzo niewielka i uboga: jak i inne wydania Mrzewińskiej (max. 60-70 stron). Książka dobra dla ludzi, którzy kupują/przygarniają swojego pierwszego pieska-szczeniaka. Nic naukowego.

Mrzewińska widać, że ma...

Książki o wychowaniu i szkoleniu psów to literatura szalenie trudna do oceny. W gruncie rzeczy mało kto ma naprawdę kompetencje do wypowiadania się w tej kwestii. Większość autorów jest na bakier z aktualnymi informacjami jakimi dysponują naukowcy na temat psów. Stąd też np niefortunne traktowanie obserwacji wilków i późniejsze przekładanie uzyskanej w ten sposób wiedzy na...

Świetny poradnik, esencja tego, co każdy psiarz powinien znać na pamięć. To kolejna książka p. Mrzewińskiej, zbierająca w jedną całość to, co najważniejsze z wszystkich poprzednich i układająca tę wiedzę w spójną całość - obraz budowania prawidłowej relacji z psem. Poradnik wzbogacony jest licznymi przykładami z życia i obszernego doświadczenia szkoleniowego Autorki, co...

Jestem fanką autorki i to moja kolejna jej książka. Ta pozycja mnie rozczarowała, bo była w dużej mierze powtórką z rozrywki. Poza tym, zapewne przez ogrom przekazywanej wiedzy, autorka nie uniknęła chaosu.Czyta się średnio i jako kolejna z pozycji - niewiele wnosi.

• Psy
  • Zwierzęta
  • Kynologia
  • Chcę kupić
  • Psie
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Zwykły niezwykły przyjaciel