Po obu końcach smyczy

hobby pies
hobby
Hobby
hobby pies

Rewelacyjny poradnik dla właściciela psa.

Pokazuje jak zrozumieć swojego psa, jak się komunikować ze swoim psem i jak pracować na co dzień z psem, tak aby wspólne życie, i człowieka i psa, było naprawdę udane.

Fajny, prosto napisany krótki poradnik, z którym warto się zapoznać, szczególnie przed pierwszym świadomym zakupem czy adopcją psa. Pani Mrzewińska obala większość teorii, która utrzymuje się w świadomości społeczeństwa o psach i niestety nie służy polepszeniu ich dobrobytu.
W książce opisane mniej lub bardziej obszernie chyba wszystkie podstawy, które psiak i właściciel...

Krótki, przystępny poradnik dla każdej osoby myślącej o posiadaniu psa - obejmuje w pigułce wiedzę poczynając od tego czy w ogóle nadaje się na właściciela psa, przez wybór, wychowywanie szczeniaka, życie z psem na co dzień, savoir vivre, jak nawiązać więź z psem od szczenięcia, obalający podstawowe mity na temat psów - o ile świat byłby lepszy, gdyby każdy właściciel psa...

Jak dla mnie "must have" dla kazdego psiarza. Do kompletu polecam "Jak rozmawiac z psem" i "Psim zdaniem" tej samej autorki.
Swietnie napisane, cudownie latwe do zapamietania i nasycone cala masa waznymi informacjami o wychowaniu psa.

W książeczkach Mrzewińskiej odnalazłam wszystko to, co w innych,zdecydowanie bardziej opasłych książkach (Ja albo mój pies, Zaklinacz psów). Cała wiedza w pigułce - napisane w sposób przystępny i bardzo mądry. To moje guru, jeśli chodzi o psy. Bardzo polecam wszystkim posiadaczom psów :)

• Psy
  • Kynologia
  • Zwierzęta
  • Chcę w prezencie
  • Domowa biblioteczka
  • Moja domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki Po obu końcach smyczy