Jak sobie poradzić z agresją u dzieci. Poradnik dla rodziców

Wydawnictwo: WAM
837318614X
poradniki

Dlaczego moje dziecko się złości? Jak postępować z dzieckiem agresywnym? Jak reagować w trudnych sytuacjach? Niniejsza książka jest zbiorem propozycji wychowawczych. Autor przedstawia przykłady i najczęstsze formy agresywnych zachowań wśród dzieci i młodzieży oraz wyjaśnia ich przyczyny. Z perspektywy wieloletniego doświadczenia w pracy z małoletnimi, autor prezentuje podstawowe techniki oraz ćwiczenia wypracowanego przez siebie treningu pozytywnych postaw i reakcji, a także dorażne metody radzenia sobie z dziecięcą i młodzieńczą agresją.

Wróżka Zębuszka | 2016-04-20
Na półkach: Teraz czytam