Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Akapit Press
Królewskie ogrody
978-83-62199-45-7
Gapcio

Nastoletnia rudowłosa Oliwia i jej brat Kajtek, o superwysokim IQ, przedostają się do świata, w którym rządzą dwie królowe: Sonea – królowa Słońca, i Tulipea – królowa Księżyca. Obie królowe, pasjonatki ogrodów, rywalizują ze sobą w tworzeniu oryginalnych gatunków kwiatów. Tymczasem ich ulubione okazy przeistaczają się w coś zupełnie innego niż subtelne rośliny. Młodzieńcza miłość Oliwii i niebieskookiego Anefa pozwala im odkryć królewską tajemnicę. Bohaterowie podejmują decydującą walkę z armią kwiatów-gigantów. Czy łatwo im będzie powrócić do zwykłego życia?

źródło opisu: www.akapitpress.pl

źródło okładki: www.akapitpress.pl

Leania112 | 2014-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2014

Świetna książka :) Na początku trochę przynudzało,ale później akcja się rozwinęła i wszystko stało się jasne,łatwe i przyjemne :) Polecam wszystkim !

Nikola R | 2014-04-22

Jestem pod wrażeniem! Przeczytałam opis z tyłu książki i nie za bardzo mnie przekonywał... Ja nie lubię fantastyki, a na to wskazywało... że będą długie opisy magicznych kwiatów-gigantów... walk... że będzie trudna do połapania się w niej. Ale nic z tych rzeczy!!! :-D Książka napisana w fajny, prosty sposób! Ciągle się coś dzieje! Te około 350 stron wciągnęłam jednym tchem! Jest to, że przenoszą się na inną planetę... są magiczne stworzenia... tajemnica królestwa... Ja nie cierpię fantastyki ale to mi w ogóle nie przeszkadzało! Jest tak fajnie, prosto napisana. Te ich przygody. NAPRAWDĘ POLECAM!!!

basia | 2013-03-21

Książka nie tylko ciekawa i fascynująca- ale również z przesłaniem - daje wiele do myślenia chociaż z pozoru może wydawać się banalna i bez sensu to jednak pozory mylą-warto przeczytać ;)

PaTi9 | 2015-08-22
Przeczytana: 16 sierpnia 2015

Napis z tyłu, mnie zniechęcił, ale jak to się mówi, nie oceniaj książki po okładce. No więc przeczytałam i okazała się świetna. Jedna z moich ulubionych książek :D

Viera2001 | 2017-06-11
Przeczytana: 2013 rok