Brian Tracy i Kariera kobiet

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

&„,Dokądkolwiek podąża Twoja uwaga, w ślad za nią podąża Twoje serce&”,Kobieta zainspirowana to siła nie do pokonaniaPrzed każdym kolejnym dniem spędzanym w męskim świecie, naradą z zarządem, spotkaniem z kontrahentem czy też niełatwą rozmową z podwładnym otwórz się na oświecenie płynące wprost z doświadczeń i mądrości Briana Tracy&’,ego. Naucz się pływać na falach testosteronu i osiągaj zdumiewające sukcesy, nie tracąc niczego z subtelności Twojej płci. Pociągnij łyk wprost ze szklanki pełnej inspiracji. Złote myśli odmieniające każdy dzień.Orzeźwiające krople natchnienia.Zastrzyki siły i zapału.Mała książka o wielkiej motywacji.

Predict | 2013-02-02
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam