Sztuka szczęścia w pracy

Tłumaczenie: Joanna Grabiak
Wydawnictwo: Rebis
Art of happiness at work
Dalajlama, Tybet, lamaizm, praca, szczęście
poradniki

Dalajlama i dr. Howard C. Cutler, autorzy bestsellerowej Sztuki szcześcia, stworzyli kolejną książkę tym razem zawierającą przemyślenia na temat kariery, powołania i odnajdywania szczęścia w pracy. Znajdziemy tu odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania: Jakie są podstawowe powody niezadowolenia i jak się ich wystrzegać? Jak radzić sobie z konfliktami, nadmiernymi wymaganiami i stresem w miejscu pracy? Jak uporać się ze zmianą pracy lub bezrobociem? Dr Cutler , wzbogacając mądrość Dalajlamy swą wiedzą psychologiczną, pomaga nam zastosować jego wnikliwe przemyślenia w codziennym życiu. To nieocenione źródło siły i spokoju dla każdego pracownika.

Krzysztof Rachwaniec | 2010-09-26

Bardzo dobra książka, gorąco polecam.

Bartowski | 2015-10-09
chomiki204 | 2015-01-18