Inteligencja psów

83-05-13177-7
psy, inteligencja psów,
flora i fauna
Meybell

Wśród wielu książek o zasadach pielęgnowania, tresury i hodowli psów poradnik ten wyróżnia się tym, że mówi przede wszystkim o inteligencji naszych przyjaciół. Książka zawiera także psi test na inteligencje, dzięki któremu właściciel zorientuje się w możliwościach swojego ulubieńca, ten zaś, kto chce mieć psa, zdecyduje, jaki będzie dla niego najodpowiedniejszy. Jest tu również dokładny opis "języka psów", ułatwiający zrozumienie tego, co nasz pies ma nam do powiedzenia. Nade wszystko zaś "Inteligencja psów" to naprawdę bardzo ciekawa lektura.

Lillianna | 2016-03-03
Przeczytana: 28 lutego 2016

Zapraszam do przeczytania recenzji na moim blogu :)

Saberhagen | 2017-03-05
Przeczytana: 05 marca 2017