Psim zdaniem

Seria: Hobby
Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Egros
flora i fauna

W tej samej serii : Boksery, Buldogi angielskie, francuskie, Chart polski, Doberman, Mój pies championem, Nowofunland, Ogar polski gończy polski, Owczarek niemiecki, Pekińczyk, Polski owczarek nizinny, Rottweiler, Sznaucery, Husky i inne, Żółw ozdobny, Zeberki i mewki, Chomik syryjski, Kozy i kózki, Ryżowce, Rozelle i świergotki.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kafka | 2013-07-15

Pamiętnik Kropki - suczki niemieckiego owczarka - obnażający najczęstsze błędy wychowawcze popełniane przez świeżo upieczonych właścicieli psów. Napisany lekko i z humorem powinien być pozycją obowiązkową dla tych, którzy planują zakup szczeniaka i każdego kto chce lepiej zrozumieć czworonogi.

marti91 | 2013-03-10

Co tu dużo mówić... każda książka Mrzewińskiej jest warta przeczytania. Krótko, przystępnie i rzeczowo... i z nieco innej perspektywy niż zwykle;)

KingaPl | 2015-04-23

Ksiazka w formie pamietnika psich wspomnien. Wzruszaja historia losow owczarka Kropki i jej rodziny. Swietnie sie sprawdza dla kazdego wlasciciela psa, ktory chce spojrzec na swoje relacje z czworonogiem z innej perspektywy oraz pomaga w uniknieciu wielu bardzo istotnych bledow w wychowaniu pupili.
Jak dla mnie "must have" dla kazdego psiarza! Do kompletu warto dolaczyc "Po obu koncach smyczy" oraz "jak rozmawiac z psem" tej samej autorki.

Zdecydowanie najlepsza książka autorki. Prowadzi nas przez świat oczami psa. W kilku stronach autorka sprawia, że czytelnik śmieje się do łez a następnie płacze ze wzruszenia. Niezbędnik dla każdego właściciela psa - zarówno obecnego jak i nowego.

Gosia | 2016-12-04
Cerro | 2016-07-01