Charakter psa dla bystrzaków

Okładka książki Charakter psa dla bystrzaków
Stanley CorenSarah Hodgson Wydawnictwo: Septem Seria: Dla Bystrzaków poradniki
9788324620562
Olga Kwiecień-Maniewska
pies psy

więcej Więcej

Książka zawiera podstawowe informacje, jeżeli ktoś chce rozwiązać problemy behawioralne, czy nauczyć pupila nowych komend to tam tego nie znajdzie. Pozycja bardziej dla osób, które są właścicilami szczenięcia i nigdy nie miały psa.

Świetna pozycja! Jak wszystkie, w których uczestniczy Stanley Coren.
Bardzo wyczerpująca, opisuje całe życie psa, od szczenięctwa, do starości, zwracając uwagę czytelnika na tak istotne sprawy, jak potrzeby psa zależnie od wieku, błędne przekonania na ten temat, sposoby zapobiegania problemom, wymagania różnych ras ( mieszanek ras), mowę ciała psów ( komunikacja), jakie...

• E-book
  • Wielokrotnie czytane
  • 2020
  • Ebook
  • AS - Psychologia i emocjonalność
  • Mój

Dodaj cytat z książki Charakter psa dla bystrzaków