Chłopakom, których kiedyś kochałam

Okładka książki Chłopakom, których kiedyś kochałam Małgorzata Budzyńska
Okładka książki Chłopakom, których kiedyś kochałam
Małgorzata Budzyńska Wydawnictwo: Świat Książki literatura dziecięca
literatura dziecięca
Świat Książki
2003-01-01
2003-01-01
83-7311-967-1
romans miłość humor

"Chłopakom, których kiedyś kochałam" to historia burzliwej pierwszej miłości Dominiki- koleżanki Ali Makoty. Błyskotliwy humor słowny i sytuacyjny stanowią o wyjątkowym uroku tej ksiażki.

smieszna, lekka hostoryjka na odprezenie :)

smieszna, lekka hostoryjka na odprezenie :)

Fajna i przyjemna:) Lekturę dodatkowo umilają 'złote myśli' pasujące do opisywanej sytuacji.

Już na początku można przewidzieć zakończenie, jest tylko jedna niespodziewana sytuacja.

śmieszna, z głupim zakończeniem

śmieszna, z głupim zakończeniem

Większąsympatię obdarzyłam Alę ale książka też niczego sobie :)

Większąsympatię obdarzyłam Alę ale książka też niczego sobie :)

Ta książka była podobna do Ali Makoty. Dość głupawa, ale śmieszna, dzięki czemu szybko ją przeczytałam. Dziewczyna ma strasznie dziwne problemy, więc trochę mnie ta książka zadziwiła, ale nic specjalnego.

Książka typowa dla nastolatek. Czytałam ją jak miałam chyba 13 lat ; ) ale nie pamiętam, żeby wywarła na mnie jakieś szczególne wrażenie :)

Na początku książki wiedziałam już, co wydarzy się pod jej koniec. A główna bohaterka tak mnie denerwowała, że miałam książkę wyrzucić przez okno, ale to książka koleżanki, więc tego nie zrobiłam ;)

• Dzieciństwo
  • Młodzieżowe
  • Literatura młodzieżowa
  • Z dzieciństwa i młodzieżowe

Dodaj cytat z książki Chłopakom, których kiedyś kochałam