Ala Makota. Jacek

Cykl: Ala Makota (tom 6)
Wydawnictwo: Znak emotikon
Ala Makota
Ag2S

Zupełnie NOWA książka, której bohaterem jest brat Ali - Jacek. Masz dość natrętnej siostry, śledzącej twój każdy krok? Marzysz o wyprowadzce i upragnionej wolności? Chcesz odciąć się od domowego chaosu? W takim razie UWAŻAJ, bo to, o czym do tej pory tylko śniłeś, ma szansę się ziścić na jawie. Tak było w przypadku Jacka! Jednak nowe samodzielne życie może oznaczać kłopoty. Zwłaszcza,...

Zupełnie NOWA książka, której bohaterem jest brat Ali - Jacek.

Tak było w przypadku Jacka! Jednak nowe samodzielne życie może oznaczać kłopoty. Zwłaszcza, gdy jest się skazanym na mieszkanie pod jednym dachem z czeskim kolegą i jego dziewczyną w ciąży. Kompletny brak wiedzy na temat zajmowania się dziećmi, tłumy niechcianych gości odwiedzających mieszkanie Jacka i noworodek, który nadzwyczaj szybko pojawił się na świecie, wcale nie ułatwiają sytuacji.

UWAGA: Autorka nie ponosi konsekwencji za osoby, które pójdą w ślady bohatera i przy okazji wpakują się w kłopoty.

Kolejna książka z rewelacyjnie przyjętej serii dla nastolatek. Ponad 250 000 sprzedanych egzemplarzy!

źródło opisu: Nota Wydawcy

źródło okładki: Wydawca

Włóczykijka | 2012-05-27
Przeczytana: lipiec 2011

Jakoś mnie nie porwała.

koniaralisa13 | 2015-10-20
Przeczytana: 20 października 2015

Tutaj brat Ali Jacek z dużym, poczuciem humoru opowiada o swoim samodzielnym, studenckim życiu... Nie brakuje również niespodziewanych zwrotów akcji a także problemów natury uczuciowej...Polecam nastolatkom w wieku 12-14 lat... :)

claudiasara | 2012-09-28
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 28 września 2012

Szybko się czyta,ale taka sobie ta książka.Ala Makota lepsza zdecydowanie:)

Myosotis | 2013-03-20

Mi bardzo źle czytało się tę książkę. Historia całkiem przyjemna i zabawna, ale styl jakim pisała autorka znacznie różni się od poprzednich części. Nie mogłam zorientować się ile lat ma Alka, gdyż raz zachowuje się jak siedmiolatka a raz jak dwudziestolatka.

Karmen | 2012-01-20

Najmniej mi się podoba z całej serii, ale na szczescie zachowuje klimat "Ali Makoty"

Katniss | 2013-05-08

Cóż... bardziej podobały mi się książki pisane z punktu widzenia Ali

Magda | 2011-09-19
Przeczytana: 21 września 2011

Przeczytane z powodu konkursu. Książka na pewno lepsza niż okładka, ale nie zachwyca.

Cirrruska | 2016-08-27