W rytmie serca

Wydawnictwo: Phantom Press
Love and Snowman
Judyta

Frances wraz z ciotką Rosie wyjeżdża na wakacje do Szkocji. Wspólnie zwiedzają małe miasteczka, stare opactwa i zamki. Pewnego razu podczas kolejnej wycieczki zdarza się wypadek. Rosie traci panowanie nad kierownicą, samochód wpada w poślizg i uderza w mur. Sprawcą wypadku okazuje się olbrzymi, biały pies, a szkody są dość poważne: rozbity samochód i... zniszczony cudzy rower. Na szczęście...

Pewnego razu podczas kolejnej wycieczki zdarza się wypadek. Rosie traci panowanie nad kierownicą, samochód wpada w poślizg i uderza w mur. Sprawcą wypadku okazuje się olbrzymi, biały pies, a szkody są dość poważne: rozbity samochód i... zniszczony cudzy rower. Na szczęście jego właścicielem okazuje się sympatyczny Martin. Szybko zapomina o stracie, lecz kiedy jemu potrzebna będzie pomoc, Frances bez wahania poświęci swój czas i zdolności.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Zdjęcie własne