Nie przemogą!: antykościół, antypolonizm, masoneria. T. 2

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie przemogą!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nortom
838582961X
kapiszonkkk

Pisarstwo prof. Macieja Giertycha zawarte w drugim tomie Nie Przemogą! traktuje o bardziej lub mniej zakulisowych działaniach różnych organizacji i sił zwalczających katolicką i narodową świadomość Polski. Siły te narzucają światu określoną "polityczną poprawność", zunifikowany, laicki, jednolity sposób myślenia. Rozpoznanie ich, w tym również personalne ujawnienie tych co ich popierają, to najskuteczniejsza metoda walki z nimi.

źródło opisu: http://www.nortom.pl/

źródło okładki: http://www.nortom.pl/