Wesoły Ryjek powraca

Cykl: Wesoły Ryjek (tom 2)
Wydawnictwo: Media Rodzina
jagarkar

Kolejny tomik z opowiadaniami o Wesołym Ryjku, który zawsze jest w dobrym humorze! Jeden z ulubionych bohaterów najmłodszych powraca, by z wesołą miną zająć się drobnymi codziennymi sprawami oraz postarać się zrozumieć dorosłych. Nie zawsze jest łatwo, ale Wesoły Ryjek nie ustaje w swojej dociekliwości. W stawianiu czoła codziennym wyzwaniom jak zwykle towarzyszy mu żółw przytulanka oraz...

Jeden z ulubionych bohaterów najmłodszych powraca, by z wesołą miną zająć się drobnymi codziennymi sprawami oraz postarać się zrozumieć dorosłych. Nie zawsze jest łatwo, ale Wesoły Ryjek nie ustaje w swojej dociekliwości. W stawianiu czoła codziennym wyzwaniom jak zwykle towarzyszy mu żółw przytulanka oraz służący pomocą mama i tata.

źródło opisu: https://mediarodzina.pl/prod/540/Wesoly-Ryjek-powraca

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/540/Wesoly-Ryjek-powraca

Maya | 2014-06-24
Przeczytana: 2013 rok

Kontynuacja Wesołego Ryjka - z uroczym bohaterem i jego wspaniałą Przytulanką, oraz Mama i Tatą, których mądrość mnie zadziwia :)