Fitness zdrowie i uroda

Wydawnictwo: Helion
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
sport

Ćwicz, dobrze się odżywiaj i zrzuć zbędne kilogramyNa pewno doceniasz ruch i zdrowie, a przez głowę przemknęła Ci myśl, że powinieneś popracować nad kondycją. Chyba nie trzeba Cię przekonywać, że efekty są warte wysiłku -zaczniesz mniej przejmować się kaloriami, nabierzesz sportowej sylwetki, wyładujesz stres i nerwy, bóle głowy z niedotlenienia znikną jak ręką odjął, uodpornisz się na przeziębienia i tak dalej. Same korzyści i przyjemności! Na początku ciężko jest się przemóc i zacząć ćwiczyć. Jednak kiedy tylko zrobisz pierwszy krok, ćwiczenia fizyczne staną się dla Ciebie czymś tak naturalnym jak śniadanie -bez nich będziesz czuć niedosyt.Ruszamy z miejsca? Ta książka jest jak prawdziwy osobisty trener. Nie wiesz, jakie ćwiczenia są dla Ciebie najlepsze? Zastanawiasz się, jak powinieneś się odżywiać, aby mieć siłę trenować i jednocześnie nie przybierać na wadze? Pozwól, że na te i inne pytania odpowie profesjonalistka.Ellen Karpay wprowadzi Cię w świat fitness i zdrowych ludzi. Z tej książki dowiesz się, jak:* ćwiczyć na świeżym powietrzu (jogging, rower, pływanie, narty, łyżwy), * nabierać kondycji na siłowni (bieżnia, steppery, wioślarz, skakanka), * wykonywać trening siłowy (od sztangi do hantli i pompek), * rozciągać mięśnie (proste zestawy ćwiczeń na każdą okazję), * dobierać jedzenie (kofeina, błonnik, cholesterol, węglowodany i inne składniki), * sprawdzać, czy masz dobry puls i odpowiednią wagę.Fitness -życie, zdrowie, siła

lukaswilinski | 2015-04-14

Kupiłem dla żony, ale przeczytałem i ok

Peggy_Brown | 2014-11-18
nieznajoma | 2014-08-12