Zgłosuj na książki roku 2017

Żołnierze cienia

Tłumaczenie: Maciej Szymański
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Prezydencki agent". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Coverty warriors
978-83-7510-890-3
masaii

Siódmy tom cyklu PREZYDENCKI AGENT W Meksyku zatrzymano wóz amerykańskiej ambasady. Trzech pasażerów zamordowano, a czwartego porwano. Wszystkie ślady prowadzą do karteli narkotykowych. Porywacze zapewniają, że uwolnią zakładnika, gdy z więzienia w Stanach Zjednoczonych wyjdzie jeden z mafijnych bossów. Czy jednak na pewno sprawa jest tak prosta? Castillo i jego ludzie mają poważne...

Siódmy tom cyklu PREZYDENCKI AGENT

W Meksyku zatrzymano wóz amerykańskiej ambasady. Trzech pasażerów zamordowano, a czwartego porwano. Wszystkie ślady prowadzą do karteli narkotykowych. Porywacze zapewniają, że uwolnią zakładnika, gdy z więzienia w Stanach Zjednoczonych wyjdzie jeden z mafijnych bossów. Czy jednak na pewno sprawa jest tak prosta? Castillo i jego ludzie mają poważne wątpliwości. Sytuację dodatkowo komplikują chwiejna postawa amerykańskiego prezydenta i pojawienie się pewnego dobrze znanego Rosjanina...

W.E.B. Griffin - uznany przez "Publishers Weekly" za "profesora amerykańskiej literatury sensacyjnej" - był żołnierzem amerykańskich oddziałów w Niemczech, korespondentem wojennym i oficerem informacyjnym w Korei. Napisał blisko czterdzieści książek, które przełożono na kilkanaście języków, a ich ogólny nakład przekroczył 40 milionów egzemplarzy. Nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazują się jego cykle "Prezydencki agent" i "Braterstwo broni".

William E. Butterworth IV jest redaktorem i pisarzem. Od lat współpracuje z W.E.B. Griffinem i jest współautorem powieści cyklu "Ostatni bohaterowie". Należy do organizacji Sons of American Legion i Office of Strategic Services (OSS) Society.

źródło opisu: Wydawnictwo REBIS, 2012

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/