Misja honoru

Wydawnictwo: Amber
Mission of honor
porwanie, Watykan, komandosi, wojna
Marcin

Botswana. Porywacze, którzy uprowadzili katolickiego księdza, żądają, by misjonarze opuścili kraj. Lecz Watykan nie zamierza ustąpić. Zleca Centrum Szybkiego Reagowania misję: odkryć, co naprawdę kryje się za porwaniem. Ale żeby zniweczyć groźny plan, komandosi muszą przeprowadzić straceńczą akcję w sercu afrykańskiej wojny...

Monika | 2013-10-27
Przeczytana: 27 października 2013

To moje pierwsze spotkanie z autorem. Niestety, nie zachwyciło mnie. Książka jest dla mnie ot taką przeciętną sensacją, niczym więcej.

annamagdalena | 2016-08-18

Interesująca tematyka. Katolicyzm i voodoo. Ameryka, Europa i Afryka. Porwania i walki plemienne. Zaangażowane rządy, jednostki specjalne i najlepsi agenci. Ludzie walczący o wolność na swojej ziemi.

Czy można pogodzić tak różne interesy? Sprawić, by każdy otrzymał to, na czym mu najbardziej zależy?

Torturowany ksiądz katolicki. Czy podda się wymaganiom wrogów i zrobi to, co mu nakazują?

Akcja wyraźnie przyspiesza w ostatnich rozdziałach. Ciekawa byłam zakończenia, nie porwało mnie niestety.

Grażyna | 2015-01-06
Na półkach: Przeczytane, Audiobooki

Bogdan Brykman | 2015-01-13
Przeczytana: 08 stycznia 2015

Ciekawa książka mająca wiele wątków. Polecam zwłaszcza dla osób lubiących twórczość Toma Clancy.

rybomar | 2016-04-07
Na półkach: Audiobook, Przeczytane