Marzenie Klary

Wydawnictwo: Rea
Klaras drom
Klara, konie, marzenie klary
Zuzia

Od dawna pragnęłam jeździć konno. Pragnęłam to mało powiedziane. Marzyłam o tym, fantazjowałam, marudziłam, płakałam, czasem wyłam z wściekłości i znowu marudziłam, ale to nic nie pomagało. Moja mama nadal uważa, że szkółka w Jerzykowie nie jest prawdziwą szkółką jeździecką.''To tylko zwykłe gospodarstwo z kilkoma starymi, wyczerpanymi końmi''. I dlatego nie wolno mi tam jeżdzić. koniec kropka. Innej szkółki nie ma w okolicy. Teraz prawie dałam za wygraną i już nie próbuję jej przekonywać. To i tak nie ma sensu...
A teraz mama jeszcze zdecydowała, że się przeprowadzamy. Nie chcę tej przeprowadzki, ale jej to nie obchodzi.

źródło opisu: Wydawnictwo Rea, 2011

Bardzo fajna książka

CzytAśka | 2015-04-24
Na półkach: 2015
Przeczytana: 23 kwietnia 2015

Podebrane małoletniej, sympatyczna, ciepła historia. W sam raz dla początkującej adeptki jeździectwa.

Julia | 2013-03-27
Przeczytana: 27 marca 2013
hanika12 | 2014-03-26
Przeczytana: 19 stycznia 2014

Ta książka jest super! Nie mogłam się od niej oderwać! Mam 9 lat i dzięki niej polubiłam czytanie! Naprawdę polecam, w szczególności miłośniczkom koni takim jak Ja! Jestem na 5 tomie kolejne napewno też są super.

PrimaRoyale | 2013-12-15
Na półkach: Posiadam (papierową)
Przeczytana: listopad 2013

Naprawdę świetna książka dla miłośniczek koni (tych nastoletnich też). Wiele razy przyłapałam się na myśleniu "Ojej, miałam tak samo". Polecam osobom w każdym wieku ;)

Klaudia_Kulesza | 2012-11-19
Na półkach: Ulubione
Przeczytana: 06 listopada 2011

Książka jest niesamowita! Bardzo podoba mi się historia o tej dziewczynie bardzo podobnej do mnie. Jest wspaniała polecam serdecznie!

rozakalinka | 2016-02-20
Przeczytana: 2015 rok

Książka bardzo mi się podobała. Polubiłam Klarę i jej przygody.Zrozumiałam jej błędy, które popełniła, ponieważ też jeżdżę konno.

RileyHorse | 2016-03-06
Na półkach: Klara, Pia Hagmar
Przeczytana: 01 marca 2016

Bardzo fajna książka, jej recenzję można przeczytać na: http://klaraija.blogspot.com/2016/03/tom-1-pt-marzenie-klary.html

Parvana | 2016-10-31

Po prostu - CUDOWNA SERIA :) Nie jest to moja ulubiona część, ale też jest super :)

Safia | 2013-03-12
Na półkach: Książki o koniach