Zaczarowany Dom Matyldy

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-273-2
espeja

Dziewięcioletnia Matylda wraz z tatą przeprowadzają się do Miłopola. Czeka tam na nich dom pełen magii, dziwna Malinowa Pani, tajemniczy ogród i nie tylko. Czy dziewczynka pozna tajemnicę domu? Czy odkryje kim właściwie jest Malinowa Pani? Czy nowe miejsce rozproszy smutek, który ogarnął ją po śmierci mamy? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te i inne pytania to koniecznie poznaj perypetie sympatycznej Matyldy i jej taty pisarza.

Veronica | 2015-01-03
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Ach ! Zaczarowany dom Matyldy ! Naprawdę... wspaniała książka ! O przyjaźni i o zmierzeniu się z nowymi wyzwaniami ! Książka w niektórych momentach na serio trzyma w napięciu ! Jeśli chodzi o wiek... poleciłabym ją dla osób, które mają od 5 - 11 lat. Ale oczywiście starsi też się nie zawiodą :)

Raven | 2015-01-29

Pamiętam, że jak byłam mała to bardzo mi się podobała. Dobra pozycja dla młodszych czytelników.

| 2013-10-26
Przeczytana: 24 października 2013

Książka mnie zaskoczyła pozytywnie. Myślałam że na wstępie będzie nudno. Ale się pomyliłam. Od razu się zaczęła rozkręcać i bardzo dobrze. Miło się czytało i było dużo obrazków. Przeczytałam ją w pół dnia. Szczerze polecam... Pozdrawiam

Prim | 2015-03-20

Książka mojego dzieciństwa. Mój egzemplarz to prezent na 9 urodziny z dedykacją rodziców :-)

Karolina | 2016-05-05
Przeczytana: 05 maja 2016