Marzenie Klary

Klara (tom 1)
literatura dziecięca
Anna Kiełbowska, Milena Renata Hadryan
Klara konie marzenie klary

Po prostu - CUDOWNA SERIA :) Nie jest to moja ulubiona część, ale też jest super :)

Bardzo fajna książka, jej recenzję można przeczytać na: http://klaraija.blogspot.com/2016/03/tom-1-pt-marzenie-klary.html

Książka bardzo mi się podobała. Polubiłam Klarę i jej przygody.Zrozumiałam jej błędy, które popełniła, ponieważ też jeżdżę konno.

Podebrane małoletniej, sympatyczna, ciepła historia. W sam raz dla początkującej adeptki jeździectwa.

Ta książka jest super! Nie mogłam się od niej oderwać! Mam 9 lat i dzięki niej polubiłam czytanie! Naprawdę polecam, w szczególności miłośniczkom koni takim jak Ja! Jestem na 5 tomie kolejne napewno też są super.

Na półkach: , , , ,

Bardzo fajna książka

Naprawdę świetna książka dla miłośniczek koni (tych nastoletnich też). Wiele razy przyłapałam się na myśleniu "Ojej, miałam tak samo". Polecam osobom w każdym wieku ;)

Bardzo fajna ksiazka.

Książka jest niesamowita! Bardzo podoba mi się historia o tej dziewczynie bardzo podobnej do mnie. Jest wspaniała polecam serdecznie!

• Chciałabym
  • Jeździeckie