Sztuka wywierania wpływu na ludzi. Dwanaście uniwersalnych prawd skutecznej perswazji

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
poradniki

‘‘Kurt przedstawił najbardziej kompletne i wyczerpujące dotyczące przekonywania i wywierania wpływu opracowanie, jakie kiedykolwiek miałem okazję przeczytać. W żadnej innej pozycji literatury z zakresu przekonywania nie znalazłem tego tematu podzielonego na tak dokładnie i przystępnie przedstawione koncepcje obejmujące wszelkie aspekty perswazji’‘ fragment Słowa wstępnego autorstwa Roberta G. Allena, autora książek Creating Wealth i Multiple Streams, współautora książki Jednominutowy milioner

Maciej | 2014-02-18

Nie ma idealnych książek, które w wyczerpujący sposób wyjaśniają jak wywierać wpływ na ludzi. Ilu czytelników ma tak naprawdę doskonale opanowane reguły Cialdiniego? Kurt Mortensen stworzył coś co złożone razem z Cialdinim, Aronsonem daje naprawdę solidny zastrzyk wiedzy. Dalej to praktyka, bez niej każdą książkę na temat perswazji będzie można uznac za lanie wody.

Rafał Ignasiak | 2013-03-20
Na półkach: Papier, Przeczytane

Napisana bardzo po amerykańsku: " Jak przeczytasz to będziesz Supermenem!" i tak co druga strona. Bardziej odpowiadał mi Cialdini.

Mateusz | 2015-12-20
Przeczytana: 15 lutego 2016