To, co najważniejsze

What Matters Most. The Power of Living Your Values
978-83-60652-70-1
poradniki
Eli

„Jeśli chcesz wiedzieć, co jest naprawdę ważne, przeczytaj tę książkę. Głęboka i wspaniale napisana. Ogromny wkład w etykę, prawość i odnowę charakteru”. - Richard Carlson „Co dała mi ta książka? Plan, strategię, pewność, że każdego dnia kieruje mną coś więcej niż tylko to, co najbardziej pilne. Telefon, wiadomość zostawiona w poczcie głosowej, e-mail, sprawy do załatwienia i wszystkie inne...

- Richard Carlson

„Co dała mi ta książka? Plan, strategię, pewność, że każdego dnia kieruje mną coś więcej niż tylko to, co najbardziej pilne. Telefon, wiadomość zostawiona w poczcie głosowej, e-mail, sprawy do załatwienia i wszystkie inne codzienne zadania i zobowiązania zdają się być sprawami nie cierpiącymi zwłoki. Bez wątpienia są ważne. Dopóki jednak nie wiesz, dokąd zmierzasz, wszystkie te zadania mogą przejąć kontrolę nad twoim życiem. Ponieważ ludzie pozbawieni celów stają się narzędziami w rękach tych, którzy mają cele”.
- Ken Blanchard

źródło opisu: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=377

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=377

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!