Życie po zdradzie. Jak poradzić sobie z niewiernością

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Przetrwanie po zdradzie * Miłość -by odtworzyć fundamenty * Siła -by zmagać się ze złymi emocjami * Odwaga -by stawić czoła zmianie i targającymi uczuciami Do niewierności też trzeba dwojga zdradaa Nie, to nie dotyczy mojego związku! Bardzo chcemy w to wierzyć, ale niestety rzeczywistość lubi płatać nam nieprzyjemne figle. Może to tylko przypadkowy seks, a może długotrwały romans. Czy można było temu zapobieca I najważniejsze pytanie -czy możliwe będzie dalsze wspóln

litpawel | 2015-07-30
Aneta | 2015-01-06