Głodówka zasadotwórcza

Basenfasten. Das Gesundheitserlebnis
978-832-580-306-3
dieta, przepisy kulinarne
Marcela

Zakwaszenie organizmu jest przyczyną wielu chorób i dolegliwości. Racjonalna dieta opracowana przez dr Sabine Wacker to skuteczny a zarazem przyjemny sposób na jego odkwaszanie i oczyszczanie. Dzięki niej nie tylko zyskasz lepsze samopoczucie, lecz także stracisz na wadze; w ciągu tygodnia można łatwo zrzucić do 4 kg, nie doświadczając przy tym przykrego uczucia głodu i osłabienia. W książce znajdziesz listę łatwo dostępnych produktów ułatwiających prowadzenie diety i pozwalających na szybkie osiągnięcie sukcesu, a ponad 80 przepisów na pyszne, lekkie potrawy zapewni Ci radość ze zdrowego jedzenia!

źródło opisu: http://www.weltbild.pl/glodowkazasadotworcza_p3642170.html#longDescr

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/pub/mm/multimedia/image/jpeg/3642170_0.jpg

Marcela | 2012-07-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Użytkowe