Pokochaj swoje ciało

Tłumaczenie: Katarzyna Gąsiorowska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Love your body. Eat Smart, Get Healthy, Find Your Ideal Weight and Feel Beautiful Inside & Out!
Becky

W książce Pokochaj swoje ciało Talia Fuhrman – najstarsza córka autora bestsellerowej książki o znamiennym tytule Jeść by żyć – odsłania przed czytelniczkami tajemnice kobiecego piękna. Szczegółowo opisuje także wpływ niezwykle dobroczynnej diety roślinnej na wygląd i samopoczucie każdej kobiety. Autorka w przystępny sposób udziela praktycznych porad między innymi o tym: • Jak prowadzić...

Autorka w przystępny sposób udziela praktycznych porad między innymi o tym:
• Jak prowadzić zdrowy tryb życia,
• Jak wydobyć z siebie piękno, które tkwi w każdej z nas,
• Jak się odżywiać, by być zawsze piękną i młodą,
• Jak pielęgnować skórę, włosy i paznokcie bez stosowania komercyjnych kosmetyków,
• Jak zadbać o relacje z bliskimi,
• Jak żyć, by zawsze odczuwać spełnienie i satysfakcję, nawet w obliczu problemów.

W tym wyjątkowym przewodniku napisanym z myślą o wszystkich młodych kobietach znajdziemy mnóstwo inspirujących wskazówek dotyczących nie tylko tego, jak dbać o zdrowie, by zachować piękne ciało na wiele lat, ale także jak rozwinąć pewność siebie i pozytywne nastawienie do otaczającego nas świata.

Ta książka to Twój przewodnik, dzięki któremu uzdrowisz swoje wnętrze i zajaśniejesz nieopisanym pięknem. Nadszedł czas na wyjątkową podróż życia… podróż, dzięki której zmienisz swoje podejście zarówno do siebie i swojego ciała, jak i do życia oraz otaczającego Cię świata.

Już teraz zadbaj o swoje ciało i stań się piękną, zdrową i szczęśliwą kobietą.

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

SASSUNIA | 2016-10-04

Półki księgarskie uginają się od rosnącej w zatrważającym tempie liczby poradników dla kobiet, ale jak dotąd żaden autor nie zdołał w sposób kompleksowy i przystępny zarazem opowiedzieć, co my, kobiety, mamy zrobić, by poczuć się dobrze we własnym ciele. Mam jednak wrażenie, że ten stan rzeczy diametralnie się zmieni dzięki najnowszej publikacji o niezwykle wymownym tytule Love Your Body. Zniechęcona doświadczeniami z lekturą innych poradników, sceptycznie podchodziłam do kupna kolejnej – jak mi się zdawało – książki o jednym i tym samym. Jakież było moje zdziwienie, gdy przeczytałam słowo wstępne:

„Jak definiujesz piękno? Mam nadzieję, że twoje rozumienie piękna nie sięga jedynie na głębokość skóry. Autentyczne piękno pochodzi z większej przestrzeni energetycznej, w której zrównoważone są twoje potrzeby fizyczne, emocjonalne i duchowe. Prawdziwe piękno oraz zdrowie emanują z takiego rdzenia, w którym dosłownie wszystko jest możliwe. Niestety w dzisiejszej kulturze, koncentrującej...

Wielbicielka-książek | 2016-09-26

W ostatnim czasie na rynku wydawniczym pojawia się coraz więcej poradników dotyczących zdrowego odżywiania, stosowania diet, dbania o szczupłą sylwetkę, metamorfoz, akceptacji własnego ciała i samego siebie w ogóle oraz przepisów na zdrowe i wartościowe potrawy, koktajle. Najczęściej ich autorami są osoby znane, celebryci z pierwszych stron gazet. Postanowiłam zatem zapoznać się z treścią jednej z takich książek przede wszystkim z ciekawości, a ponadto chciałam się przekonać, czy warto sięgać po takowe pozycje.
Do jakich wniosków doszłam po przeczytaniu "Pokochaj swoje ciało"? Jakie wrażenie wywarła na mnie książka? Zapraszam na recenzję :)

Talia Fuhrman jest córką dr. Joela Fuhrmana - znanego lekarza, specjalisty od zdrowego żywienia i autora bestsellerowych poradników m.in.: "Jeść by żyć", "Superodporność: jak z posiłków czerpać zdrowie" oraz "Trzy kroki do zdrowia". Talii od dzieciństwa rodzice wpajali, że najważniejsze jest zdrowe odżywianie. W jej domu rodzinnym zawsze...