Przebudź się! Odkryj sekret szczęścia i życia pozbawionego problemów.

Tłumaczenie: Marta Czub
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Charyzma". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
The Awakening Course. The Secret to Solving All
vilandra

W książce Zero ograniczeń pisałem o trzech etapach przebudzenia. Nie wiedziałem wtedy, że jest jeszcze czwarty. Ale właśnie go doświadczyłem. To poziom transcendencji, o którym mówił Einstein i wielu innych przewodników duchowych - i którego część z nich doświadczyła. Jest równie realny, co doświadczana obecnie rzeczywistość, ale wykracza poza wszystko, co przeżywałeś do tej pory. Wyobraź sobie, że Twoje życie jest wolne od wszelkich problemów - koniec z zamartwianiem się o zdrowie, pieniądze, brak szczęścia w miłości. Wyobraź sobie całkowitą wolność, dzięki której możesz ukształtować swoje życie w zupełnie dowolny sposób, spełniając pragnienia, które jeszcze do niedawna wydawały Ci się nierealistyczne, i osiągając cele, które dotychczas wydawały Ci się niebotyczne.

Odważ się nadać swojemu życiu znaczenie i zyskaj poczucie sensu oraz spełnienia. Osiągnij długofalowy, holistyczny sukces, skupiając wokół siebie wszystko, co ma dla Ciebie największą emocjonalną i materialną wartość. Przed Tobą niezwykła podróż poprzez cztery etapy przebudzenia, na końcu której osiągniesz punkt kulminacyjny. Bez względu na to, czy jesteś wiernym wyznawcą filozofii Vitalego, czy też jego system rozwoju osobistego jest dla Ciebie nowy, robisz właśnie pierwszy krok, który otworzy przed Tobą nieograniczone możliwości.

Przygotuj się na potężne i trwałe zmiany!

* Naucz się rozpoznawać w sobie syndrom ofiary i niwelować go.
* Poczuj moc przyciągania i odkryj, jak w pięciu krokach osiągnąć wszystko, co chcesz.
* Poddaj się temu, co nieuniknione, i miej odwagę odmienić swoje życie.
* Przebudź się i przygotuj na długo oczekiwaną odmianę losu.
* Popatrz na wszystko z nowej perspektywy i zrealizuj rewolucyjny plan działania.

źródło opisu: http://onepress.pl/ksiazki/przebudz-sie-odkryj-sek...(?)

źródło okładki: http://onepress.pl/ksiazki/przebudz-sie-odkryj-sek...»

Mariola | 2014-08-27
Na półkach: 2014

"Odkryj sekret szczęścia i życia pozbawionego problemów"

Czy faktycznie po przeczytaniu tej książki możemy go odkryć?
Książka dzieli się na dwie części. W pierwszej znajdziemy cztery etapy tytułowego przebudzenia:
pierwszy: Syndrom ofiary,
drugi: Poczucie mocy,
trzeci: Poddanie,
czwarty: Przebudzenie.
W drugiej części znajdziemy przedruki czterech wywiadów z autorem w których wkoło powtarzane jest to co przeczytaliśmy w części pierwszej.
Książka wywarła na mnie skrajne odczucia. Faktycznie momentami uzmysławia pewne rzeczy, ale były też fragmenty gdzie ciężko było mi przebrnąć przez ten pseudo filozoficzny bełkot...
Ja osobiście nie odkryłam tego wielkiego sekretu. Uważam, że nasze życie zależy od nas samych, ogranicza nas tylko własny strach i brak wyobraźni...
Mimo wszystko polecam, może Tobie, Drogi Czytelniku, uda się odkryć zaginiony sekret i przebudzić się we własnym życiu.

iwona | 2017-06-21

Książka wartościowa, bardzo interesująca, prezentująca sekretne informacje potrzebne do przebudzenia i do praktycznego zastosowania. Sekret tkwi w tym, że trzeba przeczytać i zacząć działać. Trzeba przejść przez kolejne etapy,aby się przebudzic i móc podążać dalej, aby wznieść się wyżej i szybciej osiągać cele. Technicznie książka mogłaby być o połowę cieńsza, ponieważ wszystkie niezbędne informacje akurat zajmują tyle miejsca , a reszta to powtarzające się treści, które powodowały u mnie znużenie i chęć jak najszybszego dotarcia do końca lektury; tym niemniej - polecam.

vilandra | 2012-07-09

Joe Vitale – amerykański copywriter, ur. w 1953r., jedna z gwiazd filmowego hitu Sekret, ojciec hipnotycznego marketingu, Prezes Instytutu Marketingu Hipnotycznego. Jest autorem takich bestsellerów, jak Prawo przyciągania.,5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego), Zero ograniczeń i Zacznij przyciągać pieniądze. Autorytet w dziedzinie hipnotycznego pisania. Prowadzi warsztaty coachingowe, na które co roku przyjmowanych jest jedynie kilkanaście osób. Certyfikowany praktyk metafizyki oraz uzdrowiciel qigong. Posiada dwa doktoraty, jeden z marketingu, drugi z metafizyki. Joe nagrał również bestsellerowe programy audio Nightingale-Conant: The Power of Outrageous Marketing, The Secret to Attracting Money i Zaginiony sekret. Jest twórcą programu Miracles Coaching. Jego główne strony to www.mrfire.com i www.JoeVitale.com.
Z twórczością Joe Vitalego miałam styczność po raz pierwszy. Cieszę się, że była to akurat książka „Przebudź się! Odkryj sekret szczęścia i życia...

Michelle | 2016-01-23
Na półkach: Posiadane

Książka podobna do 'Sekretu', tylko bardziej rozwinięta i chyba przez to lepsza. Na początku byłam nią oczarowana, później wraz ze wzrostem 'gadaniny' Autora przestawała mi się podobać. Mogłaby być cieńsza i dużo by na tym zyskała.

Kiedy teraz o tym myślę, to ogólnie podczas czytania byłam znudzona. Na początku wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, czasami miałam zaskoki typu 'NO TAK! FAKTYCZNIE!' to budziło entuzjazm, całkiem przyjemnie zmuszało do zastanowienia się, później było już tylko gorzej. Od połowy zaczęłam męczyć ją aby dotrzeć do końca. Może nie jest to kwestia samej książki, a raczej tego, że osobiście nie lubię takich 'duchowych' przemówień. Osoby, które poszukują czegoś takiego, będą zadowolone.

Szukałam czegoś motywującego do zmiany myślenia i postępowania dla osoby bliskiej memu sercu i stanęło na tej książce. Okazało się to trafne, niestety nie wiem czy na długo. Początkowa zmiana była spektakularna, mam nadzieję, że da to dłuższe efekty.

Podsumowując,...

pdp | 2014-02-28
Przeczytana: 30 grudnia 2013

Otwiera oczy,
na prawdę zmieniająca pogląd na świat książka, prosta wiedza, prosta do zastosowania i skuteczna,
pozwala zrozumieć to co nas otacza z pewnymi fragmentami ciężko się zgodzić ale po przemyśleniu okazują się niesamowicie trafne,
jedyny minus za przedrukowanie wywiadów które tworzą jedną trzecią książki, poczułem się trochę oszukany, co prawda niektóre fragmenty dużo mi dały jednak poziomem odstają od reszty ;)

Maria Salska-rybak | 2014-04-09

Osoba, która kryje się pod pseudonimem Joe Vitale opanowała sekretny sposób zarabiania milionów na pisaniu wytartych frazesów. Nuda, nuda....

Karelova | 2014-11-07
Na półkach: Posiadam

świetna książka. Czytam ją z zapartym tchem. Polecam.

Rafał | 2015-09-15
Na półkach: Posiadam

Kto zna filozofię autora, temu książka zapewne do gustu przypadnie!
Jest to moja pierwsza pozycja, którą przeczytałem tego autora i mnie zaciekawiła!! :-)

ksywyk | 2017-03-12
Antagonista Esklaważu | 2016-11-25