Magnetyzm Serca

978-83-7508-167-1
psychologia, magnetyzm, serca, poradnik
poradniki
Agata

Nic, co do tej pory wydarzyło się w Twoim życiu, nie było dziełem przypadku. To nie ślepy los, ale wewnętrzna siła, jaką posiadasz, zdecydowała o tym, jakie związki stworzyłeś i jak się one rozwijały. To ona generowała wszystkie zdarzenia, zarówno te dobre, jak i złe. Jest potężnym magnesem przyciągającym nie tylko ludzi, pieniądze, uczucia, ale również nieszczęścia, wypadki i katastrofy....

To ona generowała wszystkie zdarzenia, zarówno te dobre, jak i złe. Jest potężnym magnesem przyciągającym nie tylko ludzi, pieniądze, uczucia, ale również nieszczęścia, wypadki i katastrofy. Działa niezależnie od wieku, wyglądu, wykształcenia, języka czy warunków materialnych.
Tę siłę możesz się nauczyć kształtować. Magnetyzm serca pomoże ci nauczyć się posługiwać nią w sposób racjonalny, mądry oraz celowy. Poznając dziesięć tajemnic magnesu swojego serca, doświadczysz więcej miłości, miłości do siebie samego, miłości do własnego życia i miłości do innych.
Magnetyzm serca nieprzerwanie od chwili premiery króluje na niemieckich listach bestsellerów, bo któż nie chce poznać gotowej recepty na to, jak znaleźć w życiu klucz do szczęścia?

źródło opisu: Wydawnictwo Sonia Draga, 2009

źródło okładki: http://www.soniadraga.pl

hienka7 | 2014-01-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 31 stycznia 2014

A mi się ta książka podobała i nie jest to ani książka o miłości ani stricte psychologiczna jak tu inni pisali w swoich opiniach.
Książkę napisał dziennikarz, który skończył między innymi studia psychologiczne. Jest to książka mówiąca o potędze naszego umysłu podświadomego, który autor określa mianem magnetyzmu serca. To co mamy zapisane głęboko w podświadomości i nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, że mamy taki program w sobie wpływa na to jakie sytuacje i jakich ludzi do siebie przyciągamy. Często jest tak, że powtarzamy ten sam schemat życiowy pragnąc świadomie czego innego i nie wiemy czemu się tak dzieje. Przyczyna "siedzi" w naszej podświadomości i emanuje daną energią na zewnątrz i dzięki temu powtarzamy w życiu ten sam scenariusz dopóki nie uświadomimy sobie jego przyczyny. W książce zawarte są ćwiczenia mające pomóc nam dociec przyczyn jakichś sytuacji w naszym życiu. Podane są przykłady różnych osób, co je w życiu spotykało i co okazało się przyczyną danego...

LifeOnMars | 2014-11-17
Na półkach: Mam, Przeczytane
Przeczytana: luty 2010

Nie mogę powiedzieć, żeby ta książka otworzyła moje oczy, duszę, czy serce. Może ja po prostu nie wierzę w takie rzeczy. Przeczytałam, bo to prezent. Sama z siebie raczej bym nie sięgnęła.

rakhna | 2013-05-19

Ani nie jest to książka o miłości, ani nie są to jakieś typowe psychologiczne porady (choć może uderzać i ma pewnie taki zamiar- w ludzką psychikę). Jest to najnormalniejsza książka, która wyjaśnia jak ogromną moc mają nasze emocje w wibracyjnym wszechświecie. Książka dla ludzi, którzy wiedzą, że sami tworzą swój świat, albo dla tych któzy chcą się dowiedzieć. Przedstawia Świat widziany sercem i możliwość wprowadzenia potywnych zmian w życie.
Polecam Dla ludzi o otwartych umysłąch i sercach :)

Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Książka Ruedigera Schache nie opisuje wprawdzie nic odkrywczego - przynajmniej dla mnie - ale w zrozumiały sposób prezentuje siły towarzyszące nam w codziennym życiu. Szczególnie istotne wydały mi się rozdziały o miłości, działaniu i teraźniejszości. Minusem tej pozycji jest zdecydowanie strona graficzna - mnóstwo fikuśnych czcionek, niepasujące do siebie obrazki i nadmiar symboli. Poza tym - polecam, aby ugruntować swoją świadomość siebie.

Kasia | 2014-12-28
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Choć jestem/byłam (?) przeciwna ksiązkom tego typu, ta pozwoliła mi spojrzeć na relacje interpresonalne z zupełnie innej perspektywy, pozwoliła mi też lepiej poznać siebie i zdefiniować swoje potrzeby i oczekiwania.
"Miła" i wbrew pozorom wartościowa książeczka.

natalia | 2011-05-02
Katarzyna | 2013-10-14

Niestety, półka "przeczytane" będzie kłamstwem w wypadku tej opinii ale trzeba przyznać, że książki pokroju psychologicznego nie da się przeczytać od deski do deski. Czyta się tylko te rozdziały które potrzebujesz. A po co mi w tak młodym wieku czytać o małżeństwie? Ale nie o tym mam tutaj napisać.

..."Moja opinia"...
książka warta uwagi, ale trzeba pamiętać, żeby brać na niektóre rzeczy poprawkę :)

Bookman | 2012-08-05

Książka napisana dość trudnym językiem psychologicznym. Praktyczna dla tych, którzy rozumieją takie książki i intrygują ich tematy miłosne, co sam tytuł wskazuje na pięknej okładce.

czytelniczka | 2013-12-06

Podoba mi się grafika :) Poza tym treść ciekawa, ale nie jakoś super odkrywcza. Dostałam ją w prezencie i na prezent nadaje się świetnie! :)

Buka | 2016-11-26
Przeczytana: 03 maja 2016

Nie przepadam za książkami - poradnikami, ale o dziwo z tej można wyłapać kilka cennych rad dla siebie ;).