Techniki pokonywania problemów

Wydawnictwo: Onepress
837361592X
poradniki

Ten przystępny i przejrzysty przewodnik zawiera wszystko to, co powinieneś wiedzieć o ponad trzydziestu metodach, za pomocą których możesz z powodzeniem rozwiązywać problemy.Jeżeli odczuwasz potrzebę ciągłego doskonalenia, sięgnij po tę książkę. Prezentowane w niej techniki pomogą Ci osiągać zamierzone rezultaty, pokonywać bariery, jakie napotykasz w trakcie realizacji zadania. Większość problemów możesz rozwiązać samodzielnie, przełamując schematy tkwiące w obranym sposobie myślenia.Książka zawiera opis prostych i praktycznych narzędzi, które pozwalają na efektywne działanie w pracy indywidualnej bądź grupowej. Jest podzielona na części odpowiadające głównym etapom procesu doskonalenia i rozwiązywania problemów: określanie wymagań i definiowanie problemu, zbieranie danych, analiza problemu, tworzenie idei i obmyślanie rozwiązań alternatywnych, podejmowanie decyzji, planowanie działań. Przy każdej z opisanych metod znajdziesz przykłady i sposoby zastosowania -wszystko, co niezbędne, aby pokonywać problemy i realizować zadania, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niewykonalne.

Natalia | 2015-09-04
litpawel | 2015-07-28