Appleseed, cz2

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Top Manga". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: TM-Semic
838720465X
manga, appleseed, sf
komiksy
Wkp

"W tym właśnie roku wojna rozgorzała jednocześnie w każdym zakątku świata. Przy wielkich ruchach wojsk, fronty powiększały się, łączyły, rosły, rozwijając się w ogólnoświatową wojnę.
Wiedza została utracona. Chaos panował wszędzie. Nowe potęgi powstawały, zastępując stare narody.
Nie użyto broni nuklearnych. Ale nawet bez nich ziemia stała się cichszą planetą..."

źródło opisu: Prolog z pierwszego zeszytu mangi

źródło okładki: fotografia autorska

książek: 2043

Jedna z najlepszych mang wszech czasów, niestety w PL wydano tylko 2 z 4 tomów, jeszcze te 2 tomy podzielono na pół. Klasyka Cyberpunku.