Ghost in the Shell 1.5: Human-Error Processer

komiksy
83-89505-90-8
Rafał Rzepka
cyberpunk manga

Znacznie lepsze niż GITS 2, mimo że składa się wyłącznie z nowelek opowiadających o sprawach sekcji 9. Zdecydowanie w stylu starego dobrego Ghost in the Shell ;) Rysunek świetny, nie przesadzony, ale bardzo szczegółowy. Strony kolorowe nie toną pod warstwami przetrawionymi przez komputer. Ogólnie polecam nie tylko fanom cyberpunku i science fiction.

O ile pierwszy tom GitSa ubóstwiam, ten jest dla mnie po prostu dobrym czytadłem. Ani to nie jest arcydzieło, ani nie jest to złe. Po prostu przyjemnie się to czyta.

1979

Sięgnęłam po tą mangę po wielu latach od pierwszego przeczytania (wtedy bez fajerwerków to było) i mnie po prostu zachwyciła. Kadry pełne rysunków, tła wspaniałe i drobiazgowe, a równocześnie autor ani myślał cyzelować szczegóły - są rysowane niewymuszenie pięknie. Poświęca rysunkowi tylko tyle czasu ile trzeba, bez pieszczenia.
Historia interesująca, w miarę szybka,...

Na półkach: , , , ,

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ XXI

Ghost in The Shell 1,5 to zbiór czterech historii o losach Sekcji 9 po odejściu Motoko. Historii samodzielnych i niepowiązanych w żaden znaczący sopsób z poprzednim tomem.

W pierwszej z nich "Fat Cat" 9 prowadzi śledztwo w sprawie śmierci pewnego bogacza, którego ciałem ktoś nadal kieruje, podejmując za niego zanczące decyzje.

W drugiej, "Drive...

• Manga