Rola ojca w rodzinie katolickiej

poradniki

Książka ta jest przeznaczona dla mężczyzn. Mężczyzn wyznających wiarę katolicką. Ojców i przyszłych ojców. Rodzina jest kamieniem węgielnym społeczeństwa i kluczem do odbudowy chrześcijaństwa. Mężczyźni zakładają rodziny i opiekują się nimi, dlatego też to właśnie ojcowie przewodzą budowaniu społeczeństwa, któremu króluje Chrystus. Stąd bierze swój początek chrześcijaństwo. Ojcowie są najważniejszym, najbardziej podstawowym elementem programu budowania katolickiego kraju skupionego wokół osoby Chrystusa.