Okładka książki Skryty wielbiciel

Skryty wielbiciel

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
Avadoro
5,94 (16 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Rita Barone, w przeciwieństwie do większości rodzeństwa, nie pracuje w rodzinnej firmie, ale jako pielęgniarka w szpitalu. Jej przełożonym jest doktor Matthew Grayson, surowy, oschły i niezbyt lubiany przez personel. Jednak Rita od początku czuje do niego sympatię i wcale się go nie boi. Pewnego dnia znajduje w swojej szafce prezent, potem następny, i jeszcze kolejny. Bez żadnego podpisu. Cały szpital huczy od plotek. Kim jest jej skryty wielbiciel?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

Polecamy

Opinie czytelników
izomorfia3 | 2013-03-24
Przeczytana: 23 marca 2013

Współczesna wersja Pięknej i Bestii !!!

bravi | 2013-01-29

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica