Okładka książki Skryty wielbiciel

Skryty wielbiciel

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
Avadoro
5,89 (19 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Rita Barone, w przeciwieństwie do większości rodzeństwa, nie pracuje w rodzinnej firmie, ale jako pielęgniarka w szpitalu. Jej przełożonym jest doktor Matthew Grayson, surowy, oschły i niezbyt lubiany przez personel. Jednak Rita od początku czuje do niego sympatię i wcale się go nie boi. Pewnego dnia znajduje w swojej szafce prezent, potem następny, i jeszcze kolejny. Bez żadnego podpisu. Cały szpital huczy od plotek. Kim jest jej skryty wielbiciel?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
kryptonite | 2014-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2014

Piękna i Bestia w wersji mocno skróconej i współczesnej. Warto to przeczytać w ramach odpoczynku po nauce lub ambitnych pozycjach. Lekkie, łatwe, przyjemne i miłosne :-)

izomorfia3 | 2013-03-24
Przeczytana: 23 marca 2013

Współczesna wersja Pięknej i Bestii !!!

bravi | 2013-01-29

Kalendarium literackie
  • Maria Nurowska
    71. rocznica
    urodzin
    ,,Ten kocha naprawdę, kto nie wie, dlaczego kocha.
  • Isabel Abedi
    48. rocznica
    urodzin
    Są w życiu rzeczy, o które trzeba walczyć, ponieważ czas, jaki na nie zostaje, niekiedy jest krótszy, niż sądzimy.
  • Andrzej Maleszka
    60. rocznica
    urodzin
    Mama zapaliła świece, a Filip latarkę i z ziemi dom wyglądał jak jeszcze jedna gwiazda. Miasto zostało daleko pod nimi. Choć stali na balkonie, to żadne z nich nie mogło już zobaczyć, jak czerwone krzesło powoli wstaje z trawy i unosi się w górę.
  • Max Allan Collins
    67. rocznica
    urodzin
    Ludzkie duchy, przemykające bez śladu, niezauważalnie. kiedy któryś z nich znika, nikogo to nie obchodzi.
  • Kazimierz Władysław Wójcicki
    81. rocznica
  • Marguerite Duras
    19. rocznica
    śmierci
    I płacząc robi to. Z początku jest ból, a potem ten ból staje się kolejną zdobyczą, odmieniony, narastający z wolna, wznoszący się ku rozkoszy, spleciony wraz z nią. Morze, nieuchwytne w swym kształcie, po prostu niezrównane.
  • Eugene B. Sledge
    14. rocznica
    śmierci
    Wojna to zorganizowany obłęd niszczący najlepszych ludzi.
  • John Williams
    21. rocznica
    śmierci
    Jakże porządni i przyzwoici wydajemy się samym sobie, dopóki nie mamy okazji ani powodu, żeby się zachować nieprzyzwoicie! Potrzeba dopiero miłości, żebyśmy mogli czegoś się dowiedzieć o sobie samych.
  • Arthur Koestler
    32. rocznica