Skryty wielbiciel

Wydawnictwo: Harlequin
Taming the Beastly MD
832382049X
Avadoro

Rita Barone, w przeciwieństwie do większości rodzeństwa, nie pracuje w rodzinnej firmie, ale jako pielęgniarka w szpitalu. Jej przełożonym jest doktor Matthew Grayson, surowy, oschły i niezbyt lubiany przez personel. Jednak Rita od początku czuje do niego sympatię i wcale się go nie boi. Pewnego dnia znajduje w swojej szafce prezent, potem następny, i jeszcze kolejny. Bez żadnego podpisu. Cały szpital huczy od plotek. Kim jest jej skryty wielbiciel?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

książek: 1985
kryptonite | 2014-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2014

Piękna i Bestia w wersji mocno skróconej i współczesnej. Warto to przeczytać w ramach odpoczynku po nauce lub ambitnych pozycjach. Lekkie, łatwe, przyjemne i miłosne :-)

izomorfia3 | 2013-03-24
Przeczytana: 23 marca 2013

Współczesna wersja Pięknej i Bestii !!!

eve12lina | 2017-02-27
Na półkach: 2017, Harlequin, Przeczytane