Okładka książki Skryty wielbiciel

Skryty wielbiciel

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
Avadoro
5,88 (17 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Rita Barone, w przeciwieństwie do większości rodzeństwa, nie pracuje w rodzinnej firmie, ale jako pielęgniarka w szpitalu. Jej przełożonym jest doktor Matthew Grayson, surowy, oschły i niezbyt lubiany przez personel. Jednak Rita od początku czuje do niego sympatię i wcale się go nie boi. Pewnego dnia znajduje w swojej szafce prezent, potem następny, i jeszcze kolejny. Bez żadnego podpisu. Cały szpital huczy od plotek. Kim jest jej skryty wielbiciel?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

Polecamy

Opinie czytelników
kryptonite | 2014-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2014

Piękna i Bestia w wersji mocno skróconej i współczesnej. Warto to przeczytać w ramach odpoczynku po nauce lub ambitnych pozycjach. Lekkie, łatwe, przyjemne i miłosne :-)

izomorfia3 | 2013-03-24
Przeczytana: 23 marca 2013

Współczesna wersja Pięknej i Bestii !!!

bravi | 2013-01-29

Kalendarium literackie
  • Sławomir Koper
    51. rocznica
    urodzin
    Historia nigdy nie jest wyłącznie czarno-biała, jak to z reguły opisują nasi historycy. Ma wiele kolorów, tak jak barwne jest codzienne życie i barwni są jego bohaterowie.
  • Isaac Bashevis Singer
    112. rocznica
    urodzin
    Wszyscy gramy w szachy z Losem. On robi ruch i my robimy ruch. On usiłuje dać nam szacha i mata w trzech posunięciach, a my próbujemy temu zapobiec. Wiemy, że nie jesteśmy w stanie wygrać, ale mamy chęć pokazać mu prawdziwą walkę.
  • Nik Pierumow
    51. rocznica
    urodzin
    Nadziei nie ma tylko dla tych, którzy dobrowolnie z niej rezygnują.
  • Guy N. Smith
    75. rocznica
  • Voltaire
    320. rocznica
    urodzin
    - Co to takiego "optymizm"? - spytał Kakambo.
    - Ach - odparł Kandyd - to obłęd dowodzenia, że wszystko jest dobrze, kiedy nam się dzieje źle.
  • Michael Grant
    100. rocznica
    urodzin
    Tłum z płonących dzielnic, chcą przeżyć. Kto ich o to prosił?
  • Yvonne Woon
    30. rocznica
    urodzin
    Czasem warto skupić się na dobrych wspomnieniach. Przypominają człowiekowi, że szczęście jednak istnieje (...)
  • Thomas Enger
    41. rocznica
  • Anne McCaffrey
    3. rocznica
    śmierci
    Zakaz tylko zwiększa pragnienie.
  • Richard Leigh
    7. rocznica