Skryty wielbiciel

Różycka Stella
Taming the Beastly MD
832382049X
Avadoro

Rita Barone, w przeciwieństwie do większości rodzeństwa, nie pracuje w rodzinnej firmie, ale jako pielęgniarka w szpitalu. Jej przełożonym jest doktor Matthew Grayson, surowy, oschły i niezbyt lubiany przez personel. Jednak Rita od początku czuje do niego sympatię i wcale się go nie boi. Pewnego dnia znajduje w swojej szafce prezent, potem następny, i jeszcze kolejny. Bez żadnego podpisu. Cały szpital huczy od plotek. Kim jest jej skryty wielbiciel?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
książek: 1962
kryptonite | 2014-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2014

Piękna i Bestia w wersji mocno skróconej i współczesnej. Warto to przeczytać w ramach odpoczynku po nauce lub ambitnych pozycjach. Lekkie, łatwe, przyjemne i miłosne :-)

izomorfia3 | 2013-03-24
Przeczytana: 23 marca 2013

Współczesna wersja Pięknej i Bestii !!!

Antonina Jagoda | 2016-09-14
ewka | 2016-06-30